Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Workshop Iyengar jógy “Emoční stabilita: záklony & předklony s Apolenou”

28.01.2017So 10:00 - 13:00
Pro ty z vás, kteří s Iyengar jógou začínají (0-1 rok cvičení neboli praktikování), jsme připravili speciální workshopy , kde se postupně seznámíte s tím, jak vědomě ovládat své tělo. Začnete si uvědomovat propojení mysli a těla. Z týdenního kolotoče, kdy se většinou soustředíme ven (ve smyslu pro koho mám, ještě co udělat či na co mám ještě reagovat), půjdeme blíže sami k sobě. Zklidníme se, ztišíme, přesto zamakáme a v závěru se uvolníme.
Nebojte se, ačkoliv kurz trvá 3 hodiny, velká část je věnovaná názorným demonstracím akcí v jednotlivých pozicích a individuálnímu nastavení vašich pozic a dotazům. Výhodou kurzu je, že se vytvoří skupinka praktikujících na stejné úrovni, která se bude posouvat ve své praxi vpřed. Lektorka bude mít také na každého praktikujícího více času.

Další informace

Studio:Iyengar Yoga Institut Praha (1)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervace a informace v Iyengar Yoga Institutu Praha. Platba je možná v hotovosti, platební kartou či bankovním převodem. Platba za kurz je nevratná. Náhrada není možná. Kurz se uskuteční při minimální počtu 5 osob. Změny vyhrazeny.

Vysvětlíme si základy předklonů a záklonů a dozvíme se více o jejich vlivu na emoční stabilitu.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám