Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

WORKSHOP ACROYOGA

09.02.2013

Akce již proběhla.


Rozhovor s Zuzkou Borůvkovou, organizátorkou akrojógového Acro mejdla.

Reportáž z akrojógové události roku – Acro jógový zážitek: Acro Mejdlo vol. II


 

Tento jednodenní workshop velice populární a hravé metody, která spojuje praxi jógy, dynamickou sílu akrobacie a milující laskavost thajské masáže. Tyto tři linie formují základ akro-jógy, která rozvíjí důvěru, hravost a komunitu. Pro více informací prosím navštivte stránky www.acroyoga.org.

workshop je určen pro začátečníky i pokročilé

Terapeutické létání a thajská masáž

Sobota 9. 2. 2013, 10:00 – 13:00

Dopoledne se budeme zaměřovat na ozdravnou terapii propojující jógu, partnerskou jógu a thajskou masáž. Cílem této části bude najít vyvážení mezi přijímajícím (masírovaným) a dávajícím (masérem). Budeme pracovat spíše s gravitací než s našimi svaly, jemně a citlivě vůči druhým i sobě samým. Procítění, uvolnění a milující laskavost nás budou učit schopnosti “přijímat”, tak abychom se mohli odevzdat a nechat ostatní, aby nás vedli jógovými pozicemi. Pasivita tu představuje jiné mentální a tělesné otevření než jaké známe z našeho bežného života, kdy jsme nuceni být na straně aktivity. Místo snažení a těžké práce vyzkoušíme opak a budeme se učit uvolnění.

Akrobatické létání se zaměřením na inverze

Sobota 9. 2. 2013, 15:00 – 18:00

Odpoledne shromáždíme sílu, důvěru a hravost, abychom probudili akrobatické já. Otočíme svět vzhůru nohama-samotní, ale i za pomoci druhých. Budeme pracovat ve skupinách, abychom vytvořili bezpečné prostředí pro svobodný pohyb ve vzduchu a posunuli naše domnělé limity dále. Pokud chcete zažít nevídanou zábavu, rozproudit energii tak se neváhejte přidat.

Další informace

100 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám