Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Výrazový tanec pro dětiKurzy jógy

23.01. - 12.04.2017Po 16:15 - St 18:00

Pohybové studio Zen Garden otevírá nové kurzy

Zapište své dítě do taneční přípravky a dejte mu možnost stát se všestranným a technicky dobře vybaveným tanečníkem, který se naučí současné trendy moderního scénického tance.

  • Výrazový tanec pro děti 5-8 let / taneční přípravka / 1 hodina týdně. Více info zde.
  • Výrazový tanec děti 9-12 let / taneční skupina / 2 hodiny týdně. Více info zde.

Děti získají všestrannou technickou vybavenost (správné držení těla, sílu, pružnost) a základy moderního scénického tance. Tanec dětem přináší radost a sebevědomí a schopnost se kreativně vyjádřit pohybem.

Základem výuky je Limon technika vycházející z přirozenosti lidského těla, která studentům dovoluje, aby nalezli svou vlastní jedinečnost pohybu při plném využití potenciálu těla. Vyučuje se na předních školách v Evropě a USA.

O lektorce: Klára Burgess vystudovala magisterské studium Taneční Antropologie a Taneční Choreografie na Roehampton University v Londýně. Absolvovala také roční intenzivní studium Limon techniky na Limon Institute v New Yorku. Moderní tanec učí od roku 1999 u nás i v zahraničí.

Kapacita je omezena pro maximálně 10 dětí. 

Další informace

Studio:Zen Garden (1)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Na kurz se přihlásíte prostřednictvím odkazu v článku. Pro open class napište sms na tel.: 777 653 463. Pokud máte jakékoliv dotazy těším se na vás na majcopy@gmail.com.
3 120 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám