Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Uzavřený kurz Hormonální jógové terapie pro ženyKurzy jógy

05.09.2019Čt 17:50 - 19:00

Uzavřený kurz Hormonální jógové terapie pro ženy
pod vedením certifikované lektorky Lucky Ryjáčkové

Kurz hormonální jógové terapie (HJT) pro ženy je vhodný, jak pro začínající, tak i pro pokročilejší jogínky. Tento uzavřený kurz 5 lekcí navazuje na Celodenní kurz hormonální jógy https://dumjogypribram.cz/lekce/kurz-hormonalni-jogy/, kde byl každý cvik ze sestavy cviků vysvětlen velmi podrobně, pomalu a zároveň přizpůsoben individuálním potřebám každé cvičící.

V tomto navazujícím kurzu bude díky ustálenému počtu cvičících zajištěna potřebná kontinuita pro osvojení si této ojedinělé sestavy cviků. Kurz HJT objasňuje fungování hormonálního systému ženy, vliv ásan, dechu a dalších technik na naše tělo i psychiku. Je důsledně reflektován záměr každé cvičící, která se rozhodla pro tuto jógovou terapii.

Jako základ pro tento navazující kurz doporučujeme absolvovat Celodenní kurz hormonální jógy https://dumjogypribram.cz/lekce/kurz-hormonalni-jogy/

Začínáme ve ČTVRTEK 5. ZÁŘÍ v 17:50 h.

Co s sebou?
– pohodlné oblečení
– jógamatku

Kurz o 5 lekcích po 70 minutách je určen pro uzavřenou skupinu cvičících a jeho cena je 595,- Kč.

Rezervujte si své místo v “Rozvrhu lekcí” https://dumjogypribram.cz/rozvrh-lekci/2019-09-02/2019-09-08/ nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177. Podklady pro platbu obdržíte po rezervaci. Kurz/akci je také možné zaplatit předem hotově nebo platební kartou v recepci Domu jógy Příbram. Částka za kurz/akci je splatná do 4 dnů od obdržení podkladu pro platbu. V případě, že nebude tato platba uhrazena ve lhůtě 4 dnů po obdržení podkladu pro platbu, bude Vaše rezervace zrušena.

Další informace

Studio:Dům jógy Příbram (0)
Instruktoři:
  • Lucie Ryjáčková


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám