Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Umění předklonů dle Iyengar jógy

25.11.2017So 10:00 - 13:00

Workshop Iyengar jógy: Umění předklonů s Apolenou

Vhodné pro začátečníky a pokročilé (0-18 měsíců praxe)

Workshop bude zaměřený na správné nastavení předklonových asán. V první č ásti se budeme věnovat pozicím vestoje, které jsou aktivizující a energizující, zbavují únavy a jsou také přípravou na pozice vsedě. Centrem pozornosti bude oblast správného nastavení pánve, která ovlivňuje postavení zad a páteře.
Druhá část workshopu zaměřená na pozice vsedě bude zklidňující pro často přetěžovaný nervový systém. Naučíte se správně pracovat v předklonech, tak aby v páteři došlo k dostatečnému prodloužení a zároveň uvolnění. To posléze pomůže i zbavení se tenze v naší mysli.

Nebojte se, ačkoliv workshop trvá 3 hodiny, velká část je věnovaná názorným demonstracím akcí v jednotlivých pozicích a individuálnímu nastavení vašich pozic a dotazům. Lektorka bude mít také na každého praktikujícího více času.

Apolena Tůmová (Iyengar Yoga Teacher Introductory I&II)

Jóga je pro mě koncentrací (nejen) v pohybu a spojení se tak se sebou samotnou. Stejně jako běh lesem nebo surf v oceánu. Soustředění je přirozené a nenásilné. Nic jiného než přítomnost a člověk se sám stane přítomným okamžikem. Proto se mým chrámem a kostelem stala příroda a nástrojem ke zklidnění mysli mé tělo. Mantrou pak můj dech. Jóga činí život snazším a protože se náročné životní situace  cyklicky opakují, tak díky určitému duševnímu a emočnímu posunu se pak snáze hledá lehkost bytí.

Další informace

Studio:Iyengar Yoga Institut Praha (1)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervace a informace v Iyengar Yoga Institutu Praha. Platba je možná v hotovosti či bankovním převodem. Platba za kurz je nevratná. Náhrada není možná. Kurz se uskuteční při minimální počtu 5 osob. Změny vyhrazeny.
690 
Apolena Tůmová Iyengar jóga
Zpět na vyhledávání

sobota dopoledne 10:00 – 13:00Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám