Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Terapeutická jóga video kurzKurzy jógy

19.05.2023

Kurz terapeutická jóga

Léčebná praxe jógy

Kurz terapeutické jógy, je určený lidem, jež rádi nastoupí cestu vlastního aktivního uzdravování skrze moudrosti tisíce let staré jógy.

Celý kurz je koncipován smysluplně a citlivě, kdy se ubíráme od základů.

Vyzdravujeme tělo, které zpružňujeme, posilujeme, zvědomujeme si jej a činíme jej odolnější vůči stresorům a přizpůsobivější novým okolnostem života.  

Vyzdravujeme dech, jež je v této době u většiny lidí zraněn a to nejen následkem onemocnění Covid, ale prostě jako následek “moderní” doby a “moderního”, tedy nezdravého způsobu života.

Záměrem kurzu je získat praktickou dovednost, zkušenost, teoretické znalosti a zejména dát návod krok za krokem k zavádění mnohých přístupů, postojů a metod do každodenního života tak, aby očistný a ozdravný proces byl co nejefektivnější.

Kurz terapeutické jógy je skvělým základem a přípravou pro následovný kurz kriya jógy, ve kterém lze zdravým způsobem navázat a pokračovat ve své jógínské praxi. 

12 přehledných lekcí 

a další videa a poslechy prohlubující témata

celkem 50 hod jógové terapie

Po uhrazení kurzovného ve výši 1240 Kč je vám kurz k dispozici po neomezenou dobu.

Další informace

Instruktoři:
Podmínky rezervace:Po přihlášení do kurzu vám bude na mail zasláno potvrzení přijetí přihlášky a platební údaje. Po zaplacení vám bude zpřístupněn placený kurz. Kurzy zdarma jsou k dispozici ihned. Do kurzů vstoupíte v horní liště s názvem VSTUP DO KURZŮ. Podmínky účasti v kurzu: kurzu se účastníte na vlastní zodpovědnost (případné dotazy ohledně vhodnosti kurzu a vašeho zdravotního stavu konzultujte před přihlášením a platbou kurzu) kurz je vám k dispozici po neomezenou dobu a kurzovné tak nevracíme


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám