Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Škola jógyKurzy jógy

06.10. - 03.02.2019

ŠKOLA JÓGY

Rádi bychom vám představili školu jógy akreditovanou Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.
Naše škola vznikla na základě potřeby a hledání tradičního indického přístupu k učení a ke studentovi. Jde o propojení přesnosti a laskavé přísnosti, která vrací studenta sama k sobě, neboť učení se hloubce jógy není možné praktikovat smyslem západní tendence „zaplatím a dostanu“.
Pochopitelně je to možné do jisté míry, ale cesta jógy je cestou nekonečnosti, a pokud se rozhodneme, že chceme být jednoho dne učitelem, stává se plně cestou pokory, odvahy, upřímnosti, překračování jakýchkoliv překážek s tou nejcitlivější objektivností a přítomností – zprvu na cestě učitelem sám sobě.

Pokud cítíte společné hodnoty a chcete se spolu s námi na tuto cestu vydat, rádi bychom se s vámi potkali, neboť prvním krokem ke vstupu je příjemný rozhovor u nás ve studiu. Chceme vám zprostředkovat to nejlepší pro vaše studium na základě společného seznámení a pojmenování si vlastních představ a očekávání. Na druhé straně jsme si vědomi kvality našich lektorů, jejich znalostí i zkušeností a obětavého přístupu, proto je v našem zájmu vybrat uchazeče, kteří mají opravdovou chuťse učit, poznávání jim činí radost a vede je k přímé realizaci.

Srdečně se na vás těšíme!

 

Přihlášky přijímáme do 1. 10., podmínkou je dokončené středoškolské vzdělání s maturitou a absolvování vstupního pohovoru.

Výuka probíhá formou 8mi víkendových potkání.

Lektorský tým: Petr Smil, Martin Wagenknecht, Ivana Hrubešová, Karel Tejček, Alena Bínová, Andrea Gyori, Veronika Plátová

Termín 1. běhu: 6.10. 2018 – 3.2  2019

6.-7.10.
20.-21.10.
3.-4.11.
17.-18.11.
1.-2.12.
5.1.-6.1.
19.-20.1.
2.-3.2.

Kapacita: 15 studentů

Cena: 23 000 Kč, částku lze rozdělit na dvě spátky.

přihlášky na: info (zavináč) thinkyoga.cz
Veronika Plátová

 

Další informace

Studio:Think Yoga (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Přihlášku můžete poslat na info@thinkyoga.cz do 1. 10. 2018
23 000 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám