Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Rodinný víkend se cvičením pro maminky

26.06. - 28.06.2020Pá 15:00 - Ne 16:00

Dovolte mi, abych Vás pozvala na “Rodinný víkend se cvičením pro maminky”, který pořádám ve spolupráci s úžasně vybaveným Areálem Monínec.

Termín

pátek 26. 6. 2020 – neděle 28. 6. 2020

Místo konání

Areál Monínec, konkrétně ubytování Nová Javorka, na Javorové skále 70 km jižně od Prahy na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje nedaleko města Sedlec-Prčice. V létě návštěvníci areálu ocení hlavně velké množství cyklotras v okolí, ale také zábavné atrakce přímo v areálu. Mezi ně patří například bikepark s několika trasami vhodnými jak pro zkušené bikery, tak pro začátečníky, děti i ženy. Přimo v areálu se můžete zabavit v Aktivity parku Monínec, na atrakcích jako je vodní maxiskluzavka, obří kuličková dráha, trampolíny, tubing, discgolf, lanový park, horské koloběžky, tenis, volejbal a další. Jen pár minut pěší chůze od spodní stanice lanovky se nachází přírodní koupaliště Pilský rybník a k letnímu osvěžení je možné využít také venkovní bazén u Hotelu Monínec. Rodiny s dětmi také ocení moderní dětské hřiště, které se nachází u Hotelu Monínec. Mnoho návštěvníků k nám jezdí také za golfem, který si vychutnávají na nedalekém hřišti Čertovo Břemeno.


Cvičební program COREyoga

  • Vzdělávací/cvičební v oblasti středu těla, zdravého pohybu (po porodu) a práce s diastázou.
  • Obdržíte e-booky „Diastáza od A do Z“ a „Jak na diastázu v praxi“ s více jak 50 efektivními cviky (všechny se naučíte a zkontrolujeme společně :-)).
  • Individuální vyšetření s využitím Diastametru a konzultace během pobytu samozřejmostí.
  • Unikátní relaxace dle principů muzikoterapie, vonné masáže v rámci lekcí COREyoga.
  • V ceně je zahrnut rehabilitační masážní míček (Easy Grip, 12 cm), pumpička k dispozici.
  • Budete potřebovat cvičební podložku, pohodlné (sportovní) oblečení volnější v oblasti pasu.
  • Cvičí se v sálu přímo v Nové Javorce nebo při krásném počasí venku.

Pátek večerní program: 1 hod workshop (teorie, praxe)

Sobota ranní program: 45 min cvičení CORE (rehabilitace diastázy s využitím pomůcek) večerní program: 45 min lekce CORE jógy

Neděle ranní program: 1 hod kombi CORE (lekce CORE jógy + rehabilitace diastázy)

Tam, kde aktivity porodních asistentek končí (péče o narozené miminko), moje práce začíná – péče o maminku 😊. Aby byla spokojená – se svým vzhledem i funkčností těla, bez bolestí a uvolněná. Horský krkonošský vzduch (Dům Alois v Černém dole), rodinná atmosféra, společná cvičení, večery s vínkem, ale hlavně báječné holky. Mámy, které věnovaly čas sobě, aby ho pak v té nejhezčí formě předaly svým nejbližším.

 

Další informace

Instruktoři:
  • Anna Nováková - COREyoga
Podmínky rezervace:Ubytování a cvičební program se hradí zvlášť. CORE program – 1200 Kč/osoba (v ceně zahrnut rehabilitační masážní míček), tato částka se hradí předem na účet. Ubytování – domluvené ceny a zálohové platby v gesci ubytování Nová Javorka: 910,- Kč / dospělá osoba / noc včetně snídaně 1 040,- Kč / dospělá osoba / noc včetně polopenze 640,- Kč / dítě 3-12 let / noc včetně snídaně 750,- Kč / dítě 3-12 let / noc včetně polopenze Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu. Dětská postýlka 100,- Kč / pobyt. Poplatek za psa 150,- Kč / psa / noc


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám