Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Pondělní nebo páteční kurz Jin jógyKurzy jógy

23.01. - 10.04.2017Po 18:00 - Po 8:30

Využijte možnost pravidelného kurzu a přijďte si k nám do Zen Garden studia načerpat tolik potřebnou energii při lekcích Jin jógy!

Připravili jsme pro vás rovnou dva kurzy Jin jógy:

  • Pondělí 18:00 – 19:30. Více informací zde.
  • Pátek 7:30 – 8:30. Více informací zde.

Ceny budeme měnit po proběhnuté lekci, čili se můžete přihlásit kdykoliv nebo si můžete přijít vyzkoušet hodinu jako open class za 230,- (pondělní) nebo 180,- (páteční) a poté se rozhodnout, jestli budete chtít pokračovat.

Cvičení jin jógy příznivě ovlivňuje proudění životní energie (chi) do buněk a orgánů celého těla, významně napomáhá flexibilitě kloubů, posiluje imunitu, uvolňuje přebytečnou tenzi a přináší pocit klidu a lehkosti. Aplikováním tlaku na body podél meridiánů ovlivňuje jin jóga zdraví konkrétních orgánů stejným způsobem jako akupunktura. Abychom tohoto efektu docílili, setrvává se v pózách nejméně 3 minuty.

Na úrovni mysli jin jóga pěstuje nesoudící pozornost vůči tomu, co se objevuje v našem fyzickém, emocionálním a energetickém těle. Ukotvuje nás pevně v přítomném okamžiku a pomáhá nám kultivovat svobodný a radostný přístup k životu. Budete odcházet odpočatí a zároveň posíleni na těle i na duchu.

Těšíme se na vás!

Další informace

Studio:Zen Garden (1)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Na kurz se přihlásíte prostřednictvím odkazu v článku. Pro open class napište sms na tel.: 777 653 463. Pokud máte jakékoliv dotazy těším se na vás na majcopy@gmail.com.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám