Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Pondělní Hatha jóga pro začátečníky v Zen GardenKurzy jógy

09.01. - 10.04.2017Po 19:30 - Po 20:45

Rádi bychom vás pozvali na pondělní kurz Hatha jógy pro začátečníky a mírně pokročilé. Kurz vede Lída Rejzková a bude probíhat každé pondělí od 9.1. do 10.4., pravidelně od 19:30 do 20:45.

Ceny kurzu budeme měnit vždy po každé lekci, čili pro vás bude výhodné se připojit kdykoliv anebo můžete chodit na hodiny jako open class.

Hatha jóga se zaměřuje na důkladné protažení celého těla. Při cvičení se klade důraz především na propojení dechu s pohybem. Jednotlivé hodiny vždy zahájíme zklidněním pomocí dechového cvičení, poté se prohřejeme při dynamické sestavě pozdravu slunci, dále se postupně naučíme jednotlivé pozice – ásany, ve kterých se zaměříme na detailní práci celého těla a budeme se věnovat i nácviku obrácených poloh. Nakonec účinky cvičení umocníme závěrečnou relaxací, která dodá tělu energii a vyrovnanost. Lekce je vhodná pro všechny – mladší i starší, ženy i muže. Udělejte si chvilku pro sebe a přijďte si zacvičit a odreagovat se.

Další informace

Studio:Zen Garden (1)
Instruktoři:
  • Lída Rejzková
Podmínky rezervace:Na kurz se přihlásíte prostřednictvím odkazu v článku. Pro open class napište sms na tel.: 777 653 463. Pokud máte jakékoliv dotazy těším se na vás na majcopy@gmail.com.
2 210 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám