Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jarní pobyt s jógou na 3 noci na Antariku na téma “orgány a endokrinní žlázy”

30.03. - 02.04.2023Čt 15:00 - Ne 10:00
 Zvu Vás na další z tradičních pobytů s jógou na Antariku na 3 noci – tentokrát se zaměřením na ORGÁNY, TĚLESNÉ SOUSTAVY A ENDOKRINNÍ ŽLÁZY.
Horská chata Antarik leží na samotě uprostřed lesů v krásné přírodě Javorníků u slovenských hranic. Je široko daleko proslulá tím, že se zde výborně vegetariánsky vaří, také vám učaruje atmosféra hotelu – uvolněná a nenucená, umocněná tóny relaxační hudby, které vám zpříjemňují pobývání v restauraci. Mě osobně nadchla i knihovnička v restauraci – určitě si vyberete z mnoha žánrů – od jógy až po beletrii. Nenajdete zde televizi ani alkohol.
Zkrátka ideální místo pro jógové a jiné duchovní pobyty. To vše za přítomnosti příjemného personálu s výjimečně ochotným a lidským přístupem. Dále je k dispozici sauna, masáže, venkovní meditační koutek, bylinková zahrádka s Buddhou, víceúčelové hřiště, dětský koutek v restauraci a dětský areál venku, půjčovna kol, ohniště, gril, wifi. Můžete si tu také zakoupit zde vyráběné přírodní produkty (masti, čaje atd.) a také meditační polštářky, bolstery a svíčky.
UBYTOVÁNÍ: ve 2 – 4lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Kapacita těchto pokojů je omezena, poté je možno využít pokojů se společným soc. zařízením na patře (nižší cena).
STRAVA: výborná vegetariánská plná penze, je možné se domluvit např. na polopenzi nebo také na vynechání potravin, které nejíte (mléko, lepek atd.). Snídaně je formou švédských stolů – nechybí výborná kaše, čerstvé pomazánky atd.
LEKTORKA: Eva Hrdličková (VÍCE O LEKTORCE ZDE)

rotacesed - kopie.jpg

“Jógu lektoruji více než 13 let. Každý můj pobyt je zaměřen na určité téma, které se snažím komplexně pojmout prostřednictvím lekcí, workshopů, přednášek, vytvořených textů a cvičebních manuálů.
Baví mě propojovat jógu, moderní rehabilitační přístupy a funkční anatomii, znalosti z oblasti biologie člověka, výživy a suplementace, tradiční čínskou medicínu, psychologii, filozofii a muzikoterapii. Zajímá mě působení různých vlivů na tělesné orgány, endokrinní žlázy a na komplexní zdraví člověka vůbec.
Před první lekcí pobytu s každým vždy osobně konzultuji případná zdravotní omezení a nezřídka se jednotlivcům věnuji i v průběhu pobytu mimo lekce.
Zakládám si na pečlivém navádění do pozic s přihlédnutím k individuálním rozdílům mezi lidmi. Zároveň volím pozice šetrné, smysluplné a ve fyziologických rozsazích. (Nečekejte tedy žádné krkolomné pozice a pozice vyžadující nadměrnou flexibilitu a sílu.) Poradím vám, jak pohyb vykonat, co byste při něm (ne)měli cítit, jak si jej případně upravit, jak a kam dýchat…
Díky pravidelnému a hlavně správně zvolenému způsobu cvičení jsem si pomohla od dřívějších bolestí zad a kolen, zlepšila držení těla a přispěla k duševní rovnováze.”

O POBYTU:  
Pobyt je vhodný PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILEJŠÍ, ženy i muže různého věku (není vhodný pro těhotné). Společným jmenovatelem celého pobytu je PODPORA ORGÁNŮ A ENDOKRINNÍCH ŽLÁZ. Využijeme k tomu nejrůznější jógové pozice – předklonové, záklonové, rotační, úklonové, obrácené…, také různé dechové, meditační a očistné techniky a bandhy. Každá lekce bude zaměřena na určitý orgán, tělesnou soustavu či endokrinní žlázu, daný orgán budeme stimulovat také z hlediska působení energetických drah (dle TČM). Na úvod každé lekce si stručně něco k danému tématu povíme a zmíním i případné kontraindikace ke cvičení. Pro inspiraci budou k nahlédnutí tematické knihy (přírodní léčba, výživa, orgánové hodiny, střeva a imunita, meditace atd.). Můžete se těšit na lekce jemnější i dynamické, kromě působení na orgány budeme kompenzovat sedavý styl života, rovnat držení těla, pomáhat si od různých bolístek svalů či kloubů. Neopomeneme ani rovinu duševní a duchovní, věnovat se budeme i relaxačním, vizualizačním, koncentračním a meditačním technikám. Těšit se můžete i na živou hru na strunný nástroj kalimba.

CVIČÍME A MEDITUJEME V PROSTORNÉM PODKROVNÍM SÁLE, ZA HEZKÉHO POČASÍ POD ŠIRÝM NEBEM.

Čeká Vás celkem 11 lekcí a 1 večerní společné posezení – PODROBNÝ PROGRAM NÍŽE.

Další informace

Studio:Jóga Eva (1)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:REZERVACE formulářem v odkaze (za každou osobu zvlášť), poté očekávejte email s detaily. ZÁLOHA 2700 Kč na účet: 670100-2203837213/6210 (do 28. 2.). DOPLATEK 3677 Kč se hradí v hotovosti na recepci hotelu (v případě ubytování v pokojích se spol. soc. zař./při polopenzi je doplatek nižší, viz odkaz). STORNO: při zrušení účasti do 28. 2. se vrací celá záloha, do 16. 3. polovina zálohy, poté je nevratná. Kdykoli můžete za sebe poslat náhradníka.
Poznámka k ceně:Cena zahrnuje jógový program, ubytování na 3 noci a plnou vegetariánskou penzi. V případě výběru pokoje se společným soc. zařízením a polopenzí může být doplatek až od 1100 Kč nižší.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám