Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Letní pobyt s jógou na 3 noci v BeskydechPobyty s jógou

02.08. - 05.08.2021Po 15:00 - Čt 10:00
Zvu Vás na další z tradičních pobytů s jógou na Antariku na 3 noci – tentokrát se zaměřením na “regeneraci”.
Horská chata Antarik leží v krásné přírodě Beskyd-Javorníků u slovenských hranic. Je jedinečná tím, že se zde výborně vegetariánsky vaří, také vám učaruje atmosféra hotelu – uvolněná a nenucená, umocněná tóny relaxační hudby, které vám zpříjemňují pobývání v restauraci. Mě osobně nadchla i knihovnička v restauraci – určitě si vyberete z mnoha žánrů – od jógy až po beletrii. Zkrátka ideální místo pro jógové a jiné duchovní pobyty. To vše za přítomnosti příjemného personálu s výjimečně ochotným a lidským přístupem. Dále je k dispozici masážní a kosmetické studio, venkovní meditační koutek, meditativní bylinková zahrádka s Buddhou, víceúčelové hřiště, dětský koutek v restauraci a dětský areál venku… Můžete si tu také zakoupit domácí přírodní produkty (masti, čaje atd.) a také meditační polštářky.
UBYTOVÁNÍ: ve 2 – 5lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Kapacita těchto pokojů je omezena, poté je možno využít pokojů se společným soc. zařízením na patře.
STRAVA: výborná vegetariánská plná penze, je možné se domluvit např. na polopenzi nebo také na vynechání potravin, které nejíte (mléko, lepek atd.). Snídaně je formou švédských stolů – nechybí výborná kaše, čerstvé pomazánky atd.
LEKTORKA: Eva Hrdličková
“Pobyty na Antariku vedu od roku 2014, celkem jsem zrealizovala již 11 pobytů na různých místech.
Józe se věnuji 10 let, baví mě propojovat jógu, moderní rehabilitační přístupy, tradiční čínskou medicínu, působení na orgány a endokrinní žlázy. Zakládám si na pečlivém navádění do pozic s přihlédnutím k individuálním rozdílům mezi lidmi. Zároveň volím pozice šetrné, smysluplné a ve fyziologických rozsazích. (Nečekejte tedy žádné krkolomné pozice a pozice vyžadující nadměrnou flexibilitu a sílu.) Poradím vám, jak pohyb vykonat, co byste při něm (ne)měli cítit, jak si jej případně upravit, jak a kam dýchat
Díky pravidelnému a hlavně správně zvolenému způsobu cvičení jsem si pomohla od dřívějších bolestí zad, zlepšila držení těla a přispěla k duševní rovnováze.” Eva H.
Pobyt je vhodný PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILEJŠÍ. Společný jmenovatel tohoto pobytu je regenerace, uvolnění stresu, načerpání nové energie a vnitřní síly. 🙂 K tomu všemu klidné prostředí Antariku “na konci světa” přímo vybízí. Regenerovat budeme v několika oblastech:
– duševní a duchovní – uvolnění napětí, hledání rovnováhy, vnitřního klidu, nadhledu, radosti v přítomnosti; čerpání nových poznatků a souvislostí, čtení knih
– fyzická – posílení i protažení celého těla, práce s typickými dysbalancemi v rámci sedavého stylu života
– vnitřní orgány a endokrinní žlázy – harmonizace jejich funkce, podpora krevního a lymfatického oběhu, intenzivní regenerace plic ve svěžím horském prostředí
– harmonizace meridiánů orgánů dle tradiční čínské medicíny
– sociální – užívání si společnosti podobně naladěných lidí:)
– výživová – odlehčenou vegetariánskou (přitom pestrou a chutnou) stravu naše orgány jistě ocení

Další informace

Studio:Jóga Eva (1)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:REZERVACE formulářem (https://www.jogaeva.cz/akce/prihlaska-na-pobyt/) ZÁLOHA 1700 Kč na účet: 670100-2203837213/6210 (do 2. 7.) DOPLATEK 2850 Kč se hradí v hotovosti na recepci hotelu (v případě ubytování v pokojích se spol. soc. zař. je doplatek 2280 Kč) STORNO: při zrušení účasti do 2. 7. se vrací celá záloha, do 19. 7. polovina zálohy, poté je nevratná. Kdykoli můžete za sebe poslat náhradníka. Při zrušení pobytu kvůli vládním nařízením (či z jiných důvodů ze strany lektora/hotelu) je vrácena celá částka.
Poznámka k ceně:Cena zahrnuje jógový program, ubytování na 3 noci a plnou vegetariánskou penzi. Při ubytování v pokoji se společným soc. zařízením je celková cena pobytu 3980 Kč.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám