Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz jógy pro cyklistyKurzy jógy

02.09.2020St 17:20 - 18:30

Je všeobecně známo, že speciálně sestavené jógové cvičení je výborným doplňkem k cyklistice a pomáhá celé řadě profesionálních cyklistů. Například Bradley Wiggins, vítěz Tour de France z roku 2012, se díky jógové praxi lépe soustředí a skrze jógové pozice posiluje celé tělo.

Speciálně sestavený jógový program díky důrazu na efektivní protažení těla pomáhá předcházet klasickým následkům našich vyjížděk – namoženým nohám, bolení za krkem či v zápěstí. A nejen to. Dokáže zvýšit vytrvalost, koncentraci a učí pracovat s dechem. Také zlepšuje rovnováhu a koordinaci pohybu, což oceníte jak v terénu, tak na silnici.
Jógová lekce bude směřovat k protažení, uvolnění a posílení těch částí těla, které jsou na kole nejvíce namáhané. Naučíte se jógové pozice (asány), které se zaměřují na sílu nohou, spodních zádových svalů a ohybačů v oblasti boků a kyčlí. Budeme věnovat pozornost dechu a jeho vědomé kontrole. Nevynecháme ani cviky na zvýšení pružnosti těla s ohledem na rozsah, který je u každého člověka jiný.

Co s sebou?
– pohodlné oblečení
– jógamatku

Kurz o 10 lekcích po 70 minutách je určen pro uzavřenou skupinu cvičících.

Další informace

Studio:Dům jógy Příbram (0)
Instruktoři:
  • Monika Sedláčková
Podmínky rezervace:Rezervujte si své místo v "Rozvrhu lekcí" https://dumjogypribram.cz/#rozvrh-lekci nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177. Podklady pro platbu obdržíte po rezervaci. Kurz/akci je také možné zaplatit předem hotově nebo platební kartou v recepci Domu jógy Příbram. Částka za kurz/akci je splatná do 4 dnů od obdržení podkladu pro platbu. V případě, že nebude tato platba uhrazena ve lhůtě 4 dnů po obdržení podkladu pro platbu, bude Vaše rezervace zrušena.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám