Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz hormonální jógové terapie 23.9.2017 – RousínovKurzy jógy

23.09.2017So 9:00 - 21:00

Jednodenní víkendový kurz hormonální jógové terapie dle Dinah Rodriguez.
Na kurzu se naučíte celou sestavu tak (zahřívací cviky, každodenní sestavu, dechová a antistresová cvičení), abyste si ji mohly samy cvičit doma. Upravíme ji, pokud máte kontraindikace ke cvičení nebo nějaká pohybová omezení.

Hormonální jógová terapie (HJT) je “metoda” vymyšlená paní Dinah Rodriguez z Brazílie v roce 1992. Tato dáma oslavila v roce 2017 devadesáté narozeniny a dělá opravdu své značce jméno a čest. Jako jediná na světe školí lektory HJT, kteří poté mohou předávat zkušenosti dál.

HJT pomáhá aktivovat tvorbu ženských pohlavních hormonů a odstraňuje problémy způsobené jejich nízkou hladinou (více viz níže – sekce pozitivní účinky). Není určena pouze pro ženy v přechodu a starším, ale pomáhá i ženám mnohem mladším a dívkám. Je přirozenou cestou, jak nenásilně hormony znovu v těle probudit a vyhnout se klasické hormonální léčbě, která často s sebou přináší spoustu vedlejších účinků. Sestava je doporučena preventivně všem ženám starším 35 let, protože od tohoto věku začíná klesat hladina hormonů, ženám, které nemohou otěhotnět, trpí předmenstruačním syndromem, bolestivou menstruací nebo polycystickými vaječníky. Ženám starčím pomáhá zmírnit projevy menopauzy, ty často vymizí úplně. U mladších dívek napravuje nepravidelnou menstruaci. Účinky HJT jsou vědecky podloženy. Více o ní na tomto webu

Přihlášky zde

 

Další informace

Studio:www.jogoukezdravi.cz
Instruktoři:
2 450 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám