Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz ashtangy na AnděluKurzy jógy

14.05. - 25.06.2015Čt 17:45 - Čt 19:15

Pravidelné vedené lekce ashtangy jógy na Andělu. Polovina První Série (Primary Series).

Vhodné pro mírně pokročilé studenty a začátečníky.

Ashtanga se vyznačuje dynamičností, kterou přináší integrace vinyas mezi jednotlivé pozice (ásany). Fyzické pozice mají přesnou strukturu a vždy na sebe navazují ve stejném pořadí. Každý student začíná od První Série, které se říká Yoga Chikitsa (jóga terapie). Důležitou součástí pozic je správné dýchání (ujjayi), zapojení energetických zámků v těle (bandha) a hledění do jednoho místa (drishti). Pokud cvičíme pravidelně, jóga vytváří autentickou změnu, transformaci na fyzické, mentální, emocionální a energetické úrovni.

První zkušenost, kterou většina studentů v ashtanze má je fyzická. Cvičení ásan vyvolá hluboké čištění kardiovaskulárního systému, skrze silné pocení – detoxifikaci, které nás zbaví přebytečného tuku, vyléčí stará zranění a nemoci. Společně se správným dýcháním a koncentrací nastane vnitřní čištění. Ashtanga testuje hranice naší mysli a těla. V kombinaci s meditací a pranayamou nám otevře dveře k hlubokému spirituálnímu procesu.

Lektorka: Denisa Sengerová (KPJAYI authorised level 1)

Lekce jsou english friendly.

 

Další informace

Studio:Zen Garden (1)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Přihlášky zasílejte přes www.denisasengerova.com část Rezervace. Místo budete mít rezervované po uhrazení částky bankovním převodem. Všechny platby předem.
Poznámka k ceně:Cena 1.400 (7 lekcí)

Pravidelné vedené lekce poloviny První Série Ashtangy jógy.

Čtvrtky 17:45 – 19:15Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám