Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Iyengar Yoga Workshop s Helenou KB

10.02. - 11.02.2018So 10:00 - Ne 16:00

Srdečně vás zveme na lednový workshop pro studenty všech úrovní vedený nejzkušenější lektorkou Iyengar Yoga Institutu Praha, Helenou Kubrychtovou Bártovou! Přijďte rozpohybovat své tělo po vánoční pauze.

O Heleně Kubrychtové Bártové (Certifikovaná lektorka Iyengar jógy Intermediate Senior II.)

Jóga pro mě znamená cestu, na kterou jsem jednou řízením osudu vstoupila a záhy pochopila, že jdu správně. Ásánová & pránajámá praxe je jen začátek a zároveň dobrý nástroj k uvědomění si a pochopení sama sebe a podstaty toho, proč jsme tady. Iyengar Yoga je systém, který vyvinul génius a skvělý učitel, náš Guruji B.K.S Iyengar, kterému já a my všichni jeho žáci vděčíme za pochopení těch nejemnějších vztahů a detailů v jeho učení i za možnost se dále rozvíjet…chci být jednou z těch, kteří předávají jeho čisté učení těm dalším.

Další informace

Studio:Iyengar Yoga Institut Praha (1)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervace je možná emailem info@yogajoga.cz, telefonicky na 775 237 930, či na recepci institutu. Platba je možná hotově či bankovním převodem. Tato rezervace je závazná a platba je nevratná. Min. počet je 10 osob, pokud nebude minimální počet naplněn, akce bude zrušena. Změny vyhrazeny.
Poznámka k ceně:Jeden den = 2.260 Kč. Jiné varianty účasti nejsou možné.

10:00 – 12:30  Ásanová praxe & pránajáma
14:00 – 16:00 Ásanová praxe & chantingPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám