Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Iyengar Yoga Intensive na Sicílii

16.06. - 23.06.2018

! JEN 17 MÍST !

Užijte si dovolenou v aktivním duchu jógy v krásném italském prostředí Sicílie – Giardini Naxos. Po aktivních hodinách Iyengar jógy s Helenou Kubrychtovou Bártovou (Iyengar Yoga Teacher Intermediate Senior II.) můžete relaxovat na pláži nebo odpočívat v příjemném hotelu.

Termín

sobota – sobota: 16. 6. – 23. 6. 2018 (8 dní, 7 nocí)

Místo Hotel Hellenia Yachting ****, Sicílie – Giardini Naxos

Luxusní hotel umístěný přímo na pláži nedaleko centra městečka Giardini Naxos. Svojí architekturou připomíná styl klasické italské vily. Stylový hotel se nachází přímo na oblázkové (místy písčité) pláži v částí Giardini Naxos zvané Recanati cca 1 km od centra města a cca 7 km od historického centra města Taormina. V okolí naleznete množství restaurací, barů a obchůdků, autobusové nádraží je cca 100 m od hotelu. Vzdálenost od letiště v Catanii je cca 45 km.

Jógový program

6 dní, 2 x 1.5 h

Další informace

Studio:Iyengar Yoga Institut Praha (1)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Zájezd je produktem CK ALEXANDRIA, s.r.o., jóga program je produktem Yogajoga s.r.o. Rezervace je možná emailem info@yogajoga.cz, tel.: 777 237 982, či na recepci Institutu. Platba je možná hotově či bankovním převodem. Tato rezervace je závazná a platba je nevratná. Max počet je 17 osob. Změny vyhrazeny.

Jógový program

6 dní, 2 x 1.5 hPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám