Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Intro to YogaKurzy jógy

28.01. - 13.05.2015St 18:15 - St 19:15

Během kurzu se seznámíte se základy jógy a obecnými principy, na kterých stojí  styl Iyengar jógy (forma Hatha jógy).Naučíte se základy pozic vestoje, záklony, rotace i základy stoje na hlavě a na ramenou. Lekce jsou vedeny systematicky a plynule na sebe navazují.

Využívá se velkého množství pomůcek jako jsou bloky, pásky, bolstery, takže nemusíte mít obavu, že nejste dostatečně flexibilní nebo silní. Vše se dá citlivě a sofistikovaně napravit.  Praktikování asán vede k odstranění stresu, nespavosti, bolestí hlavy a zad. Dále zvýšení fyzické kondice a snížení případně nadváhy.

Kurz je určen pro začátečníky, případně mírně pokročilé. S sebou stačí pouze pohodlné oblečení. Studio je plně vybaveno, na místě možno zakoupit snack nebo vodu.

Kurzy nejsou určené pro těhotné či pro ty, kteří mají závažné zdravotní problémy.

Další informace

Studio:Yogazone (8)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Emailem na Apolena.t@email.cz nebo online na http://yogazone.cz/rozvrh/ (nutné si nalistovat týden, kdy kurz začíná) a zasláním 50% z celkové částky na účet 7243157004/2700. Do zprávy napište KURZ YOGA 2015. Zbývající část je pak možné uhradit hotově na recepci studia při první lekci. Přihlášení jste v momentě, kdy uhradíte 50% z ceny kurzu a zároveň se přihlásíte online. Na recepci pak obdržíte permanentku. Kurzovné není vratné za žádných podmínek (a to ani v případě nemoci). Zmeškané lekce je možné nahradit vstupem na jakoukoliv veřejnou lekci jógy.
Poznámka k akci:Lekce 25.3. se nebude konat. Počet účastníků kurz je omezen na 10.
2 100 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám