Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Intro to yoga II. – kurz pro začátečníky a mírně pokročiléKurzy jógy

11.01. - 06.06.2016Po 19:50 - Po 20:50

Během 21-ti lekcí se seznámíte se základy jógy a obecnými principy, na kterých stojí styl Iyengar jógy (forma Hatha jógy). Naučíte se základy pozic vestoje, záklony, rotace i stoj na hlavě. Lekce jsou vedeny systematicky a plynule na sebe navazují.

Využívá se velkého množství pomůcek, jako jsou bloky, pásky, bolstery, takže nemusíte mít obavu, že nejste dostatečně flexibilní nebo silní. Vše se dá citlivě a sofistikovaně napravit.  Praktikování asán vede k odstranění stresu, nespavosti, bolestí hlavy a zad. Dále zvýšení fyzické kondice a snížení případně nadváhy.

Při volných místech možnost drop-in / jednotlivého vstupu.

Kurz je určen pro úplné začátečníky a mírně pokročilé. Lekci povede Zuzana Skálová, která vystudovala na taneční konzervatoři, má za sebou instruktorský kurz hatha jógy a nadále se aktivně vzdělává v teacher trainingu Iyengar jógy.

Další informace

Studio:Yogazone (8)
Instruktoři:
Podmínky rezervace: Emailem na zuzskaS@seznam.cz (do zprávy napište KURZ Intro to YOGA 2016), a zasláním 50% z celkové částky na účet 7243157004/2700 (do zprávy pro příjemce napište prosím své jméno+intro to yoga). Zbývající část je pak možné uhradit hotově na recepci studia při první lekci. S vaší účastí počítáme v momentě, kdy se přihlásíte a zároveň kurz uhradíte. Kurzovné není vratné za žádných podmínek (a to ani v případě nemoci). Zmeškané lekce (max. 2) lze nahradit v jiných lekcích, či hodinách navazujících na kurz po jeho skončení. Drop in: V případě volných míst v kurzu možnost vstupu na jednotlivé lekce - na jednotlivé lekce se přihlašujete v online rozvrhu na stránkách www.yogazone.cz/rozvrh/
Poznámka k ceně:Při platbě do konce roku 2015: cena 2740,-
3 045 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám