Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Zuzana Skálová

S jógou jsem se setkala již na taneční konzervatoři, kam mě přivedla láska k pohybu. Byla jedním z mých oblíbených “předmětů”, protože jsem si vždy u ní tak nějak vyčistila hlavu. Po konzervatoři jsem musela znovu objevit sama sebe a to se mi povedlo v józe. Když jsem se poprvé setkala s iyengar yogou, byla to láska na první pohled.

Vždy jsem si přála pomoci lidem objevit krásu volnosti pohybu, ale nedostávalo se mi odpovědí na otázky: jak?. S Iyengarem odpovědi přicházejí, a s nimi další otázky. A to je to co mě na tom baví. Hloubka, preciznost, nacházení, okouzlení, láska k tělu a k životu..

Styly jógy:Hatha jóga
Kvalifikace:kurz Hatha jógy v yogacentru u Jany Smažíkové, Iyengar yoga teacher training 2015-2017
Zpět na přehled
  • Jana H.

    Zuzka je dobrý průvodce lekcemi jógy, dokáže vtáhnout do smyslu tohoto "meditativního sportu" i naprosté nováčky tak, že i při první hodině odcházíte s pocitem, že to chcete zažít znovu! Což je u jedinců s pozkracovanými úpony snad v celém těle - opravdu výkon!! (Den poté o tom už uvažujete střízlivěji, neboť obvykle člověk zjistí, kolik svalů v těle vlastně má:D- Z vlastní zkušenosti se ale bolest maskulárního systému po 2max3 lekcích rozplyne a zbyde jen naprosté nadšení;) Zuzčiny kvality (kromě znalostí ásan a praxe) jsou ohleduplnost, příjemný hlas, vždy dobře mířená rada, pomoc a též pochvala;) během celého cvičení, přátelské jednání a pohotová improvizace, když někomu něco nejde, má hned vhodnou alternativu, stejně tak i když někomu něco jde příliš snadno, okamžitě mu to upgraduje:D... No a nejvíce pozitivní jsou její vizualizace. Za sebe mohu tuto lektorku všem doporučit:), zejména těm, kteří se jógy obávají a nevěří si, nebo těm, kteří chtějí zažít během cvičení příjemnou atmosféru a individuální přístup;).

    Hodnocení:


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám