Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Intro to Yoga – podzimní kurz jógy pro začátečníkyKurzy jógy

14.09. - 14.12.2015Po 19:50 - Po 20:50

Během 13 lekcí se seznámíte se základy jógy a obecnými principy, na kterých stojí styl Iyengar jógy (forma Hatha jógy). Naučíte se základy pozic vestoje, záklony, rotace i stoj na hlavě. Lekce jsou vedeny systematicky a plynule na sebe navazují.

Využívá se velkého množství pomůcek, jako jsou bloky, pásky, bolstery, takže nemusíte mít obavu, že nejste dostatečně flexibilní nebo silní. Vše se dá citlivě a sofistikovaně napravit.  Praktikování asán vede k odstranění stresu, nespavosti, bolestí hlavy a zad. Dále zvýšení fyzické kondice a snížení případně nadváhy.

Kurz je určen pro úplné začátečníky. Lekci povede Zuzana Skálová, která vystudovala na taneční konzervatoři, má za sebou instruktorský kurz hatha jógy a nadále se aktivně vzdělává v teacher trainingu Iyengar jógy.

 

Další informace

Studio:Yogazone (8)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Emailem na zuzskaS@seznam.cz (do zprávy napište KURZ Intro to YOGA 2015) nebo online na rozvrhu http://yogazone.cz/rozvrh/ (nutné si nalistovat týden, kdy kurz začíná) a zasláním 50 % z celkové částky na účet 7243157004/2700 (do zprávy pro příjemce napište prosím své jméno). Zbývající část je pak možné uhradit hotově na recepci studia při první lekci. Přihlášeni jste v momentě, kdy kurz uhradíte a zároveň se přihlásíte online.
Poznámka k akci:Kurz se koná při min. počtu 7 osob. Z důvodu státního svátku se kurz nekoná dne 28.9.2015.
Poznámka k ceně:Kurzovné není vratné za žádných podmínek (a to ani v případě nemoci). Zmeškané lekce (max. 2) lze nahradit v jiných lekcích, či hodinách navazujících na kurz po jeho skončení. Drop in: V případě volných míst v kurzu možnost vstupu na jednotlivé lekce.
1 885 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám