Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Hatha JógaKurzy jógy

02.03. - 22.06.2015Po 19:30 - Po 20:30

Akce již proběhla.


5 základních typů jógy: Vyberte si ten svůj -Bikram, Hatha, Iyengar, Vinyasa, Ashtanga. Víte o čem je řeč? Jde o pět nejrozšířenějších druhů jógy, mezi nimiž si ten svůj může vybrat skoro každý.

Čakry pro začátečníky – Sedm tělesných čaker představuje sedm nejdůležitějších energetických center těla. Tato centra jsou klíčová pro ničím nebržděné proudění životní energie. Nadto ale také všechny čakry mají přímou souvislost i s emocemi a vnitřním prožíváním.

Aktuální nabídku jógových pobytů najdete ve vyhledávání jógových akcí YogaPoint.cz.


Hatha Jóga kurz je určený pro ty, kteří chtějí začít s jógou nebo prohloubit své zkušenosti systematickým způsobem. To umožňuje právě kurz a plynule a logicky na sebe navazující lekce.

Na lekcích jógy s Ivou se skrze vnímání každého nádechu a výdechu postupně – přes uvolnění těla, mysli a dechu – vydáte na cestu do svého nitra, za poznáním sebe sama. Obsahem každé lekce tohoto kurzu budou uvolňovací cviky, které tělo uvolní a (před)připraví na provádění ásan. Plynule, na vlně svého dechu, proplujeme k technikám pránájámy (dechové techniky), jejichž prostřednictvím budeme pracovat s energií (pránou), kterou v závěru příjemně kultivujeme skrze blahodárnou relaxaci těla a mysli. Vítáni jsou všichni – kurz je určen pro začátečníky i pokročilejší cvičící.

 

Další informace

Studio:Yogazone (8)
Instruktoři:
  • Iva A. Fričarová
Podmínky rezervace:Emailem na Apolena.t@email.cz nebo online na rozvrhu http://yogazone.cz/rozvrh/ (nutné si nalistovat týden, kdy kurz začíná) a zasláním 50% z celkové částky na účet 7243157004/2700. Do zprávy napište KURZ YOGA 2015. Zbývající část je pak možné uhradit hotově na recepci studia při první lekci. Přihlášení jste v momentě, kdy kurz uhradíte a zároveň se přihlásíte online. Kurzovné není vratné za žádných podmínek (a to ani v případě nemoci). Zmeškané lekce je možné nahradit vstupem na jakoukoliv veřejnou lekci jógy.
Poznámka k akci:Kurz vede: Iva A. Fričarová, zkušená a certifikovaná lektorka Hatha jógy, studia v Indii. Maximální počet účastníků je 10.
Poznámka k ceně:Celkem 15 lekcí (60min). Kurz se nekoná v datech 6.4 a 4.5


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám