Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Exotická Sri Lanka: Iyengar Yoga Intensive

21.10. - 02.11.2018

Tropický ostrov Srí Lanka leží v Indickém oceánu a svým tvarem připomíná slzu ukápnutou z indického subkontinentu. Srdce každého si musí získat svou přírodní krásou a rozmanitostí i kulturním bohatstvím. Na malé rozloze tu najdeme dlouhé pláže pokryté zlatým pískem, tropický prales, velkolepé hory s čajovými plantážemi a vodopády, divoké řeky či suché písčité oblasti. Dovolenou  strávíme v resortu Weligama Bay, který se nachází v jižní části ostrova uprostřed zátoky stejného jména. Na mapě ho naleznete mezi přímořskými městy Gaelle and Matara cca 143 km vzdálených od hlavního města Colombo.

Weligama Bay Resort

Weligama Bay Resort (www.weligamabayresort.com) leží v jižní části ostrova, uprostřed stejnojmenného zálivu. Hotel se nachází v krásné tropické zahradě přímo na pláži, má pouhých 24 pokojů, což působí velmi rodinnou a útulnou atmosférou.

Součástí hotelu je spa, bazén s vířivkou, a příjemná restaurace s barem na pláži a výtečnou kuchyní, kde Vám na přání udělají jakékoli jídlo, pokud si nevyberete z rozsáhlého jídelníčku.

Výlety

V přilehlých oblastech můžete navštívit hadí nebo želví farmy, objevit čajové nebo skořicové plantáže nebo se procházet zahradami plných koření.  Město Galle je chráněné UNESCEM. V budhistických chrámech  můžete objevit historii a denní život místních lidí.

Weligama je skvělý startovací bod, ze kterého se můžete vydat do pralesa Sinharaja nebo na safari do Yala nebo Uda Walave national parks. Pro více informací navštivte www.weligamabayresort.com

Další informace

Studio:Iyengar Yoga Institut Praha (1)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Ubytování a transfer jsou zajištěny Weligama Bay Resort. Jógový program zajišťuje Yogajoga s.r.o.
Poznámka k akci:Letenky si klient zajišťuje sám
Poznámka k ceně:Různé ceny ubytování nejlevnější 132 USD/den na pokoj pro 2 osoby; Jógový program 5.990 Kč; Letenky nyní cca 15.900 Kč
  • ranní praxe 1.5h
  • odpolední praxe 1.5h
  • 6 dní
  • 1 den = 1.500 Kč


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám