Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Cyklická jógaKurzy jógy

13.09. - 20.12.2016Út 16:15

Všechno v životě se pohybuje v cyklech stejně jako ženské tělo. Jste někdy plná energie a jindy se vám nechce vylézt z pod peřiny? Někdy byste se celá rozdala a jindy nechcete nikoho vidět? Věřte, že nejste jediná. Ženské tělo je cyklické a naše energie a nálady se mění. Co s tím? Vyzkoušejte Cyklickou jógu a poznejte více své tělo, 4 fáze ženy, 4 různé cykly a techniky, jak se cítit spokojenější. Menstruace, předmenstruační syndrom, výkyvy nálad, práce s naší energií – témata, o kterých jsme si měly povídat už mnohem dříve.

Dopřejte si 90 minut jenom pro sebe, ať už budete v jakékoliv fázi či náladě. Témata na lekcích se střídají a přinášejí ponoření do naší ženské duše, pohlazení, pohýčkání i prostor pro pátrání uvnitř sebe. Skrze jógovou praxi, dechové techniky a relaxaci se můžete naučit pracovat se svými náladami, energií a hýčkat svou ženskost. Zažijete jógovou sestavu pečlivě sestavenou pro naše ženské tělo a jednotlivé archetypy v nás – Pannu, Matku, Bohyni a Vědmu. Nalaďte se na své tělo, probuďte v sobě všechny své podoby a využijte jejich potenciál.

Lekce jsou inspirovány knihou Mirandy Gray Cyklická žena. Pokud jste knihu Cyklická žena nečetly, nevadí, přijďte a vyzkoušejte si techniky na vlastní kůži. Přijďte se rozmazlit.

Další informace

Studio:Yoga Lokah (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervace na webu www.yogalokah.cz
180 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám