Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Alice Koudelková

Jmenuji se Alice Koudelková a jóga je součástí mého života, učí mě souladu. Díky ní jsem se naučila žít svobodněji, opravdověji vnímat a radovat se. Velmi ráda se věnuji také bylinkám, zdravému vaření a meditaci. Tyto zkušenosti postupně narůstaly, až vznikla potřeba je předat dál.  V roce 2014 jsem si splnila dlouhodobý sen a absolvovala jsem lektorský kurz jógy v indické Rishikeshi. Tím má cesta dostala nových obrátek, v roce 2016 jsem dokončila Pokročilý lektorský kurz v Praze a těším se na další. Nejlepší kurz je však život samotný. Protože, to co se naučíme na podložce, je teprve začátek.

Specializuji se na klasickou hatha jógu. Mé lekce se běžně skládají z dechových cvičení/pranajámy, jednotlivých pozic/asán a závěrečné relaxace. Při lekci se mnou si můžete užít naladění na sebe, prostor pro své vlastní objevování a nehodnotící přístup. Vedu také lekce Jemné jógy, Jógy pro těhotné a Cyklické jógy.

Můžete si se mnou zacvičit v Brně v prostárách Centra tance na Václavské nebo v komornějším jógovém prostředí Yoga Lokah na Zelném trhu a také v Konektoru na Cejlu.

Namasté.

Styly jógy:Cyklická jóga, Hatha jóga, Jemná jóga, Těhotenská jóga (gravid jóga)
Kvalifikace:TTC 200 Parmath Niketan, Rishikesh, Indie, 2014, TTC200 Power Yoga Akademie, Praha 2016
Zpět na přehled


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám