Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Celodenní seminář hormonální jógy – Praha

14.11.2020So 9:00 - 18:00

Milé ženy,

díky Hormonální józe objevíte znovu svoji vnitřní harmonii, zdraví a pohodu.

Přihlaste se na jednodenní seminář hormonální jógy a naučte se den sestavu cviků podle Dinah Rodrigues vedoucí ke zdraví těla i ducha.

Hormonální jógová terapie je vědecky podložená a do detailu promyšlená sestava jednoduchých cviků, která pomocí speciálních technik přirozeně vyrovnává hormonální hladiny v lidském organismu. Mimo jiné podpoří váš celkový zdravotní stav, zlepší pružnost těla, pohyblivost kloubů, posílí plíce, detoxikuje organismus, posílí imunitu, vylepší tvar postavy a napomůže celkovému omlazení těla i mysli. Zabere přibližně 30 minut.

Na rozdíl od klasické jógy má VELMI RYCHLÉ VÝSLEDKY.
ZVLÁDNETE JI I BEZ PŘEDCHOZÍ ZKUŠENOSTI S JÓGOU.

PROGRAM:
Během semináře se naučíte celou sestavu hormonální jógy a navíc několik protistresových a dechových cvičení. Sestavu si poté můžete cvičit v klidu domova nebo docházet na pravidelné lekce pro absolventky.

DATUM A ČAS:
14.11.,  9-18h

MÍSTO:
Studio Hortenzie, Opletalova 55, Praha 1 – Nové Město

CENA: 2.800 Kč
V ceně jsou podrobné materiály s popisem jednotlivých cviků, sušenky, voda, čaj; zapůjčení podložek, kostiček a dek.
Přihláška je platná až po zaplacení semináře. Počet míst je omezen.

KRÁSNÉ PROSTŘEDÍ A PŘÁTELSKÁ ATMOSFÉRA:
Seminář probíhá v nádherném novém Studiu Hortenzie v samém centru Prahy, v blízkosti metra Muzeum a Náměstí republiky (cca 3 minuty pěšky) a jen minutu od zastávky tramvaje Hlavní nádraží. Parkování možno v celé ulici Opletalova.
Mé semináře jsou vždy protkány přátelskou atmosférou, vzájemným respektem, dobrou náladou a pohodou. Ženy zde mohou sdílet své zkušenosti a vzájemně se podpořit a motivovat. Zanedlouho zjistíte, že v tom zkrátka nejste sama 🙂

Aktuální informace s ohledem na současnou situaci:

  • Pokud se akce neuskuteční z důvodu nařízení vlády, bude přeložena na další termín nebo bude uhrazená částka vrácena.
  • Podvečerní kurzy hormonální jógy- pokud v průběhu kurzu onemocníte, máte možnost bezplatné náhrady na nejbližším možném neobsazeném kurzu.

Těším se na Vás.

Jitka Janešová

Další informace

Studio:Studio Hortenzie (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Místo je závazně rezervováno po zaplacení ceny kurzu. Aktuální informace s ohledem na současnou situaci: Pokud se akce neuskuteční z důvodu nařízení vlády, bude přeložena na další termín nebo bude uhrazená částka vrácena. Podvečerní kurzy hormonální jógy- pokud v průběhu kurzu onemocníte, máte možnost bezplatné náhrady na nejbližším možném neobsazeném kurzu.
Poznámka k ceně:V ceně jsou podrobné materiály s popisem jednotlivých cviků, sušenky, voda, čaj; zapůjčení podložek, kostiček a dek.
2 800 
Zpět na vyhledávání

DATUM A ČAS:
SOBOTA 14.11., 9:00-18hPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám