Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jak na BabYogu I doma – krok 2.

24.01.2016Ne 10:30 - 13:30

BabYogové učení předávám pomocí pravidelných kurzů, avšak často mě oslovují i mimopražské maminky nebo ty, které do kurzu nemohou z jakýchkoliv důvodů docházet. Proto jsem vytvořila koncept “dálkového studia” BabYogy pomocí workshopu.

Ve 2 po sobě jdoucích seminářích vás postupně do tajů BabYogy zasvětím a potřebné znalosti předám. Každý krok bude na 2,5-3 hodinky. Cviky si nejprve natrénujeme sami na sobě. Abychom je správně procítili a naučili se je s respektem k svému tělu. Tím se nám budou lépe praktikovat s miminky. Seminář bude obsahovat pranayamickou, teoretickou i praktickou část. Na poslední půl hodinku budeme cviky praktikovat již s miminky, abychom si případné špatné návyky odstranili a cviky správně pochopili. Mezi semináři budou cca 2 – 3 týdny na pravidelné trénování doma a hlavně zažití si cviků než pokročíme dále.

Termíny semináře na Praze 10:

9. ledna 2015 od 10:00-13:00

24. ledna 2015 od 10:00-13:00

Poprosím vás si sebou vzíti: deku, bavlněnou plenu, psací potřeby, masážní olej, nepromokavou podložku pod miminko, něco malého na občerstvení k obědu a hlavně dobrou náladu.

Děti jsou vítány avšak seminář je dlouhý a děti určitě tak dlouho nevydrží být v klidu a rušily by naší koncentraci. Proto doporučuji se domluvit s partnerem nebo babičkou, zda by se mohla s miminkem jít na první dvě hodinky semináře třeba projít a přijít až na praktickou část s miminky.

Workshop je vhodný pro maminky s miminky od narození až do doby, kdy se začínají aktivně plazit. Semináře nejsou lektorské a proto nejsou určeny lektorům, kteří by BabYogu chtěli na základě absolvování celého workshopu vyučovat.

Další informace

Studio:Yoga & pilates studio FIT S LUCKOU (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace: Rezervace je platná po zaplacení zálohy 400 Kč nebo celého workshopu na účet studia nejpozději týden před konáním akce.
Poznámka k akci:Cena obsahuje skripta.
800 
Zpět na vyhledávání

Program

  • 10:00 – 10:30 úvod
  • 10:30 – 11:00 pranayama (maminky)
  • 11:00 – 12:00 ásany praxe maminky
  • 12:00 – 13:00 praxe s miminky, otázky a odpovědi


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám