Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Lenka Gajdoštíková

Jmenuji se Lenka Gajdoštíková a jsem certifikovanou lektorkou yogy v Yoga Alliance (USA), Dětské jógy u České Asociace Dětské Jógy a BabYogy dle konceptu Birthlight (UK).  Jógu cvičím již více než 13 let a je pro mne momentem souznění těla a duše, vnitřním klidem a přístavem v mém životě.  Yoga se stala nedílnou součástí mého života. V průběhu těhotenství jsem se proto snažila najít vhodnou formu yogy pro moji novou životní fázi.  Náš první syn, Hugo se nám narodil před 3 lety a BabYogu společně cvičíme od dvou měsíců. Jejích přínosů je nespočet, ale ty pro nás hlavní jsou nedocenitelné. Ačkoliv jsem se na mateřství připravovala, jeho náročnější začátek mě trochu zaskočil. Avšak díky BabYoze jsem rychle nalezla půdu pod nohama, upevnila láskyplné mateřské pouto a porozuměla Hugově neverbální komunikaci.

Z uplakaného a neklidného Huga se stalo klidné, veselé a zvídavé miminko, kdy mu BabYoga nahradila lékaři doporučované cvičení. Díky tomu jsem se rozhodla stát se certifikovanou lektorkou Birthlight BabYogy a sdílet své zkušenosti s ostatními maminkami.

Učiteli a zdroje inspirace mi byli a jsou Lucie Königová, Monica Angelucci, Zuzka Kilingerová, Dalibor Štědroňský a lektorky mé milované Jivamukti yogy Martina Procházková a Lenka Nezvalová a řada dalších.

Těším se až budu moci poznat nové inspirace – Vás maminky 🙂

 

Styly jógy:Čakra jóga, Dětská jóga, Jivamukti jóga, Kundalini jóga
Kvalifikace:jsem certifikovanou lektorkou yogy v Yoga Alliance (USA), Dětské jógy u České Asociace Dětské Jógy a BabYogy dle konceptuBirthlight (UK).
Zpět na přehled
Načíst další


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám