Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Awakening Terapie/Probuzení – individuální lekce kundalini jogy a/nebo masážKurzy jógy

11.03.2015St 16:00 - 18:00

Jsem garantovaným terapeutem Awakening masážní terapie a učitelem kundaliní jógy podle Yogiho Bhajana. Cílem cvičení KJ a masáží je navázání silnějšího spojení s vlastním vnitřním vedením, osvobození z utrpení, které nám způsobuje konfliktní mysl a falešná identifikaci s ní. Po cvičení i masáži se budete cítit lehčí a vitálnější, nabití energií. Je to začátek vaší cesty – sebeočistného procesu ve vás na úrovni fyzického těla, mysli a posílení ducha.

Kdy: každou středu 16-18h, vždy pouze 1 klient.

Dle potřeby : individuální cvičení kundalini jogy, či uvolňující masáž zad/celého těla se záměrem jemného probuzení kundalini energie a její využití pro detoxikaci, zvýšení vitality a uvolnění bloků v těle.

Délka terapie: 60-120 min, délka je individuální
AWAKENING Dar Probuzení

Naše zdraví a kvalitu života ovlivňují programy, které si vytváříme (přebíráme) již během prenatálního období v lůně matky a dál během našeho života. Tyto programy mají zásadní vliv na kvalitu našeho života, ať se již jedná o finanční záležitosti, zdraví, vztahy, strachy, úzkosti, apod. Tyto programy jsou spojeny s naší neurobiologií a se stavem našich buněk. Pokud se aktivací kundalini energie program v těle otevře (ať již masáží nebo samotným cvičením) a prožije, mění se i nastavění naší buněčné struktury, proto je možné řešit i potíže, které jsou uložené velmi hluboko. Záměr, se kterým se kundalini jóga cvičí a masážní terapie Awakening provádí, se napojuje na vyšší princip v člověku, který pomáhá v celém procesu terapie. Na konci terapie klient obdrží milost Deekshu, která způsobuje neurobiologickou změnu v mozku a pomáhá  nám prožít a otevřít tyto programy. Milost je všude kolem nás a je jen třeba se otevřít a přijmout jí. Dikša je dotek nejvyššího vědomí.

 

Další informace

Studio:A Centrum (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervace předem - telefonicky na 777/805098 nebo loveawakening@email.cz
Poznámka k akci:500 Kč/1 hod; 700 Kč/1,5 hod; 950 Kč/2 hod


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám