Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kuchařová Petra (Lara)

Jsem učitelem kundaliní jógy podle Yogiho Bhajana a garantovaným terapeutem Awakening masážní terapie podle Nicol Kozákové, trenérky Oneness University. Nabízím vám masážní terapii Awakening (Probuzení), individuální a skupinové lekce Kundaliní jogy podle Yogiho Bhajana, které vás cíleně, krok za krokem, připraví na probuzení do Jednoty. Kundalini joga je technologie vědomí, je to nástroj vaší vnitřní transformace, uvědomění ní si Božské přítomnosti ve vás, a prohlédnutí iluze mysli.

Moje spirituální cesta začala vědomým početím mé první dcery. Jedním z poselství, které jsem skrze sny v těhotenství zaznamenala, bylo “Rodím a v tom se probudím”. Fascinujeme mě potenciál transformace ženy a jejího probuzení do Jednoty, do Božské přítomnosti, skrze zázrak stvoření. Žena ve svém životě není nikdy Nekonečnu (Bohu, vesmíru, či jak si to pro sebe nazvete) blíž než v tomto posvátné období tvoření nového. Je to vzácná příležitost navázat kontakt se svou duší, s Božskou přítomností v nás a v celém stvoření, zakusit Jednotu – stav bytí, vědomí a blaženosti. Dovolit si být, bez úsilí. Navíc je požehnána darem transformovat v těhotenství i své děťátko a dát mu tím do života dar největší – dar probuzení a vnitřní svobody.

Specializuji se na vědomé početí, těhotenství a vědomé rodičovství z pohledu tradice kundalini jogy podle Yogi Bhajana a učení Jednoty Sri Bhagavana/Sri Amy (Oneness Univerzita, Indie). Organizuji skupinové kurzy kundalini jogy s přípravou na vědomé početí, očistou fyzického těla a mysli, praxe sebevnímání, schopnosti vnitřního nazírání, vědomí Božské přítomnosti. Nabízím masážní Awakening terapii jako podporu vašeho procesu sebeuvědomění a sebepřijetí.

Mým záměrem je pomoci lidem ke šťastnému naplněnému životu, bez utrpení které si způsobujeme identifikací s naší omezenou myslí a tělem. Mým záměrem je pomoci ke zmírnění lidského utrpení přímo v jeho kořenech, v nás samých, abychom naše zátěže nepředávali již více svým dětem. Abychom naše děti uvítali s čistotou srdce, neutralitou mysli a radostnou vnitřně svobodnou duší.

Styly jógy:Kundalini jóga
Kvalifikace:Garantovaný terapeut Awakening masáží, Učitel Kundalini jogy podle Yogi Bhajana


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám