Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Ashtanga jóga pravidelné lekce AndělKurzy jógy

24.02. - 21.04.2015Út 19:30 - Út 21:00

Pravidelné vedené lekce ashtangy jógy na Andělu. Polovina První Série (Primary Series).

Vhodné pro mírně pokročilé studenty a začátečníky.

Ashtanga se vyznačuje dynamičností, kterou přináší integrace vinyas mezi jednotlivé pozice (ásany). Fyzické pozice mají přesnou strukturu a vždy na sebe navazují ve stejném pořadí. Každý student začíná od První Série, které se říká Yoga Chikitsa (jóga terapie). Důležitou součástí pozic je správné dýchání (ujjayi), zapojení energetických zámků v těle (bandha) a hledění do jednoho místa (drishti). Pokud cvičíme pravidelně, jóga vytváří autentickou změnu, transformaci na fyzické, mentální, emocionální a energetické úrovni.

První zkušenost, kterou většina studentů v ashtanze má je fyzická. Cvičení ásan vyvolá hluboké čištění kardiovaskulárního systému, skrze silné pocení – detoxifikaci, které nás zbaví přebytečného tuku, vyléčí stará zranění a nemoci. Společně se správným dýcháním a koncentrací nastane vnitřní čištění. Ashtanga testuje hranice naší mysli a těla. V kombinaci s meditací a pranayamou nám otevře dveře k hlubokému spirituálnímu procesu.

Lektorka: Denisa Sengerová (KPJAYI authorised level 1)

Lekce jsou english friendly.

 

Další informace

Studio:Zen Garden (1)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervace a platba předem nutná. Místo si můžete rezervovat přes webové stránky lektorky - část Rezervace, nebo emailem.
Poznámka k ceně:1.800 Kč (9 lekcí)
1 800 
Zpět na vyhledávání

Vedené lekce poloviny První Série (Primary Series)

úterky 19:30 – 21:00Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám