Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Acro Yoga

10.06.2011

Akce již proběhla.


Rozhovor s Zuzkou Borůvkovou, organizátorkou akrojógového Acro mejdla.

Reportáž z akrojógové události roku – Acro jógový zážitek: Acro Mejdlo vol. II

Aktuální nabídku jógových pobytů najdete ve vyhledávání jógových akcí YogaPoint.cz.


Acro yoga spojuje duchovní moudrost jógy, milující laskavost thajské masáže a dynamickou sílu akrobacie. Propojení těchto tří pradávných technik pomáhá pěstovat vzájemnou důvěru, hravost a napojení se na partnera. Tato partnerská jóga je způsobem komunikace, která stojí na spolupráci a vcítění se jeden do druhého. Za pomoci a podpory partnera se odpoutáte od země a zakusíte svobodný vzdušný prostor. Provádění asán se tak dostává do nových souvislostí nejen prostorově, ale i po psychické a emocionální stránce.

Tato malá dílna určená k představení partnerské jógy je vhodná pro každého, kdo má alespoň základní zkušenosti s jógou nebo různými tanečními technikami a nebojí se spolupracovat s ostatními. Není nutné přijít ve dvojici, acro jóga se dá skupinově provádět v jakémkoli počtu.

Veronika Švecová

Nejraději jsem, když se na hodině přestaneme brát vážně a spíše si za pomocí jógy hrajeme se svým tělem (a myslí) a občas překonáme nějaké své hranice. Raději se snažím lidi navádět než „vyučovat”, vyměňovat si zkušenosti, protože jsem stejně jako ostatní na dlouhé cestě jógy.

Další informace

Instruktoři:
  • Veronika Švecová
120 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám