Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Yogacentrum Ďáblice a Holešovice (0)

Yogacentrum působí v Praze už víc než deset let. První studio v pražských Ďáblicích, v Hořínecké ulici, vzniklo v roce 2005. Od začátku jsme nabízeli široké spektrum lekcí; snažili jsme se představovat nejrůznější typy jógy, například jsme byli jedni z prvních, kteří nabízeli lekce hot jógy. Prostor útulného, téměř rodinného centra však brzy přestal zájemcům stačit, proto jsme otevřeli ještě holešovickou pobočku v areálu bývalého pivovaru.

Na obou místech Yogacentrum stále roste a vyvíjí se. Přibývá lektorů, klientů i služeb. Stále rozšiřujeme nabídku lekcí – myslíme na děti všeho věku, rodiče na rodičovské dovolené, seniory, unavené manažery a manažerky i sportovní závisláky. Dali jsme si za cíl, aby si v Yogacentru každý mohl najít lekci, která mu bude vyhovovat a na kterou se bude vracet. Od sezóny 2016 přidáváme například Prána jógu nebo Hot Yin jógu a také jógu „s dětmi na srdci“. Koná se u nás i řada víkendových workshopů.

Vydáváme se s jógou i mimo Prahu, pořádáme prodloužené jógové víkendy a zájezdy do exotických krajů – na Srí Lanku, do Indie, všechno okořeněné pořádnou porcí jógových lekcí. Každoročně pořádáme kurzy pro učitele jógy. Předáváme své zkušenosti a budoucí lektoři se zdokonalují nejen ve znalostech jógy, ale i lidského těla a duše.

Dobrým duchem a tahounem Yogacentra je od samého začátku Jana Smažíková. Její nevyčerpatelná energie, zápal pro jógu a rázný, přitom přátelský styl jednání prostupují celé Yogacentrum a vytvářejí osobité, otevřené a odhodlané ovzduší. 🙂

Kromě Yogacentra provozujeme také Yogashop – internetový obchod se vším, co k józe patří. Nenabízíme jen podložky, cihličky, pásky a oblečení, ale také publikace o józe, DVD, šperky či ajurvédskou kosmetiku. Snažíme se přinést novinky i staletími prověřené produkty, které zpříjemní cvičení a obohatí život.

Lekce si můžete rezervovat na našem webu http://www.yogacentrum.cz/. Těšíme se na vás tu i tam, v Praze i v horách, těšíme se na společná setkávání při józe!

Styly jógy:Ashtanga yoga, Gravidjóga, Hatha jóga, Hot jóga, Jin jóga, Těhotenská jóga (gravid jóga), Vinyasa jóga
Typ hodin:hatha jóga, yin jóga, hot jóga, vinyasa jóga, ashtanga jóga, gravid jóga, jóga pro rodiče s dětmi, jóga pro seniory
Možnost pronájmu prostor:ano
Podmínky rezervace:rezervace na info@yogacentrum.cz, na telefonu +420 736 246 707 nebo on-line na https://rezervace.yogacentrum.cz/
Zpět na přehled
Načíst další


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám