Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Studio Universe (0)

Studio Universe je nádherný, klidný a tichý prostor vytvořený dle tradice Vastu a Feng-Shui. Podlahová plocha studia je 65 m2 (půdorys viz níže). Studo lze využít pro individuální i skupinové terapie, cvičení, lekce – např. zdravotní cvičení, výuka jógy, pořádání satsangů, praktikování reiky, masáží, tance, nácvik choreografií apod.

Studio je vybaveno kvalitní aparaturou: věžovými reproduktory a zesilovačem značky Yamaha, ke kterému je k dispozici CD a DVD přehrávač přehrávající hudbu z originálních i vypalovaných audio či MP3 CD i DVD. K zesilovači je možné připojit MP3 přehrávač, iPod, iPad, iPhone, notebook či jakýkoli jiný zdroj hudby, která má výstup pro sluchátka = zdířku pro klasický sluchátkový jack typu 3,5 mm.

Nepostradatelnou součástí studia je zrcadlová stěna 4,5 x 2,5 m, dále prostor na převlečení, věšák s ramínky na odložení oblečení, gauč, karimatky a 20 skládacích židlí.

Cirkulace čerstvého vzduchu je zajištěna ventilací; pro zkvalitnění vzduchu je studio vybaveno odvlhčovačem a kvalitní čističkou vzduchu s funkcí katalyzace (zbavuje vzduch nežádoucích pachů – např. potu, vydýchaného vzduchu), ionizace (tvorba záporných iontů) a regenerace (čistí vzduch od případných plísní, bakterií apod.)

Styly jógy:Hatha jóga, Vinyasa jóga
Typ hodin:Jóga, Pilates, Ninjitsu, Well Ballanced WoMan, zdravotní cvičení atd.
Možnost pronájmu prostor:ano
Podmínky rezervace:viz web
Možnosti platby:po dohodě
  • Carmen (0)

    Hatha Yoga & Yoga Nidra

    Driven by the wish to find answers to her existential doubts Carmen discovered yoga at the age of 16 in Switzerland, where she ...

    Více o instruktorovi


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám