Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Dune Towers, Srí Lanka (0)

Speciální místo, kde byste si mohli užít „jógu“ bez rušení? Dune Towers je překvapením, které na vás čeká na Srí Lance! Místo je dokonale klidné, protože se jedná o hrad uhnízděný mezi písečnými dunami před vlastní soukromou pláží. V okolí jsou jen kokosové plantáže a malá zemědělská políčka s exotickým ovocem a zeleninou.

Zde na pláži Alankuda najdete Dune Towers, butikový hotel postavený podle vlastních detailních požadavků majitelů od základů během posledních 6 let!

Kvalitní materiály z této oblasti byly při stavbě pečlivě vybrány a použity s velkým citem pro detail. Vše od doškových střech z palmových listů až po unikátní bungalov, jehož stěny tvoří více než 6 000 recyklovaných plastových lahví naplněných pískem!

Kámen a dřevo jsou primární materiály a další prvky, jako jsou vodopádové sprchy, houpací sítě, panoramatická střecha, prostorná jídelna.. všechny tyto prvky vyvrcholí pocitem skutečné přítomnosti a ponoření do místa. které byl stvořeno, aby umožnilo únik z našich každodenních starostí!

Možnost pronájmu prostor:ano
Podmínky rezervace:telefon, mail, web
Možnosti platby:převodem


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám