Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Centrum jógy Šambala (0)

Centrum jógy Šambala je domovem tradiční jógy, tantry a řady dalších směrů. Výuka probíhá celoročně. Centrum hostí i víkendové semináře a další aktivity.

Duchovní škola Rezonance, která v ČR již od roku 2000, vyučuje víceleté kurzy integrální jógy, otevřela v lednu 2014 v Brně nové cvičební prostory. Centrum jógy Šambala zaujme především ty, kteří nehledají další formu fyzického cvičení, ale zajímá je, jak jim tato odvěká duchovní disciplína může reálně pomoci čelit vysokým nárokům moderního způsobu života a jak může přispět k jejich sebe-rozvoji a vnitřní proměně.

Jóga zde není praktikována jen ve své vnější podobě pro udržení dobrého zdraví, ale cvičenci jsou na kurzu vedeni k pochopení a začlenění všech hlubokých aspektů této nauky do svých životů. Kromě hathajógy, která je vyučována tradiční formou, aby cvičencům byly odhaleny i méně známé aspekty této cesty, Rezonance do svého kurzu integruje i další formy jógy, které významnou měrou přispívají k nalezení harmonie a naplnění lidského života i v současné společnosti (lajajóga, karmajóga, mahávidjajóga, bhaktijóga, svarajóga a další).

Aktuální rozvrh na: http://www.jogin.cz/Joga-kurzy-Brno/

Typ hodin:celoroční kurzy
Možnost pronájmu prostor:ano
Podmínky rezervace:Na webu.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám