Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Maitrey

Za jógou nemusíte jezdit, přijedu za Vámi. Pro ty z Vás, kteří se chtějí ve svém těle cítit lépe a do svého života vnést více radosti a pozitivního nadhledu, budou tyto lekce jako šité na míru. Jóga Vám pomůže vytvarovat, protáhnout a zaktivovat každý sval a hlavně “vyčistit hlavu”. Jóga je vhodná doslova pro všechny, tak neváhejte ji vyzkoušet. První lekce je zdarma!

Jmenuji se Ladislav Nulíček a jméno Maitrey jsem dostal od svého Guru v Indii, kde jsem více jak 4 roky intenzivně studoval meditaci a jógu. Do Indie jsem se stejně jako k meditaci a józe dostal ve dnech, kdy jsem začal následovat svojí intuici. Jógu cvičím soukromě již víc 8 let a v intenzivních “retreatech” i všedních dnech jsem promeditoval mnohem víc jak jeden rok čistého času. Jen velice nerad se vzdávám času určeného józe, a tak jsem se rozhodl jí věnovat svůj život. Meditací se pro mě postupně stala moje práce i většina aktivit mého každodenního života.

Od roku 2013 nabízím společně s mojí ženou Shephali soukromé lekce jógy a meditace v Praze. Děkuji všem kdo se mnou již cvičíte za každý moment, kdy se můžu dělit o své vědomosti a srdečně zvu i Vás, mající zájem se dotknout nekonečného míru a klidu, který se nachází ve Vaší duši.

Styly jógy:Hatha jóga, Jin jóga
Aktuální rozvrh:individuální lekce
Zpět na přehled
Načíst další
  • Kristian Gambiraža

    Z jógy jsem si celý život dělal srandu, až mě manželka dokopala na jednu hodinu k Matreyovi a Shephali a díky nim jsem zjistil, že je to výborná věc. Dnes už bez každodenních pozdravů slunci na začátku dne nedokážu fungovat :) díky

    Hodnocení:


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám