Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Michal Jaško

S taojogou jsem začal v roce 2017. Dnes už ji vyučuji jako instruktor UHT. Na mých stránkách najdete kurzy a cvičení, která vedu.

Taojoga

Vychází z čínských taoistických technik vyvinutých starými mistry v průběhu tisíců let. Velmistr Mantak Chia z nich vybral ta nejúčinnější cvičení, zjednodušil je a sestavil z nich ucelený systém vhodný pro západního člověka v moderním světe – Univerzální Léčivé Tao.

Taojoga je praktický systém osobního rozvoje a sebeléčení. Prostřednictvím energetických a meditačních praktik umožňuje vývoj jedince na všech úrovních reality – tělesné, mentální, emoční i duchovní. Na základech vitálního těla buduje hojnost energie a poskytuje prevenci před vyčerpáním, vyhořením a předčasným stárnutím. Tao je cesta ke spokojenosti a zdravé dlouhověkosti.

O mně

I když jsem byl vždy hlavně racionální typ, hned při prvních zkušenostech s vnitřním úsměvem nebo Reiki jsem nemohl popřít, že ta energie, která neměla existovat, něco dělá. Zaujalo mě to a chtěl jsem zjistit víc.

Snažím se mít otevřenou mysl a baví mě objevovat stále nové aspekty naší reality. Život je zkrátka zábavnější, když věříte na kouzla.

Zabývám se energetickým léčením, psychologií, stravou, biohackingem a zdravým životním stylem. Zajímá mě spiritualita a rozšiřování vědomí.

Pomáhám lidem měnit svůj život a podporuji svobodnou a vědomou společnost.

Mimo jiné mám zkušenosti také s acrojógou.

Styly jógy:Jógová terapie, Taojoga, Terapeutická jóga
Kvalifikace:Instruktor vnitřní alchymie UHT


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám