Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Lucie Formanová

Studium jógových textů a vlastní jógová praxe mi ukázaly zcela nové možnosti vnímání života. Je to změna, která se odehrává uvnitř. Zjistíte, že vy si tvoříte svůj svět a naučí vás to otevírat náruč tomu, co přichází a umět si ze všeho něco vzít – byť třeba lekci pokory. A taky, že všechno se vším souvisí. i když to třeba hned neumíme vidět. Tyto jemné změny přichází s pravidelnou praxi a odhodláním. Proto na nečekejte na “vhodnou” chvíli a začněte praktikovat TEĎ!

Má vlastní praxe zahrnuje pravidelné meditace, mantry, studium jógových textů, očistné techniky – Krije a cvičení nejčastěji ve stylu vinyasa flow. Jóga prostupuje všechny oblasti mého života. Stále je co se učit 🙂 Mou velkou vášní je nově hra na harmonium a chantování manter a veršů z Bhagavadgíty.  Také mě baví Acro jóga a Jin jóga.

Na mé otevřené lekce, kurzy či workshopy můžete zajít do mého domovského studia Pranava jóga centrum nebo do Cooltouru v centru Ostravy, který je “otcem” projektu MOVE Ostrava, na kterém se svými lekcemi mám tu čest podílet.  Namasté! 🙂

Styly jógy:Acrojóga, Jin jóga, Jivamukti jóga
Kvalifikace:Instruktor Hatha jóga ve stylu Vinyasa, 200hodinové školení akreditované MŠMT, pod vedením Lenky Knag (Śivá Dévi)
Aktuální rozvrh:http://www.athayoga.eu/inpage/rozvrh-lekci/
Zpět na přehled


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám