Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Linda Lacinová

Jsem certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues pro ženy, muže a diabetiky a instruktorkou jógy ve stylu vinyasa a hatha.
Jógou se zabývám již mnoho let a od roku 2015 jsem instruktorkou jógy ve stylu vinyasa a hatha. Hormonální jógová terapie je však oblast práce s tělem, myslí, duší i energií, která mě velice oslovila, a jelikož již delší dobu pozoruji sama na sobě úžasné benefity této metody, rozhodla jsem se zúčastnit školení instruktorů jógy v Berlíně a tento dar vytvořený skvělou Dinah Rodrigues předávat dál a pomáhat tak ostatním ženám k hormonální rovnováze a odstranit jejich případné potíže způsobené hormonální nerovnováhou. Další školení následovalo v Praze, kde jsem se pod vedením úžasné Dinah stala rovněž certifikovanou lektorkou pro muže a diabetiky.
Na svých lekcích jógy předávám svým klientům nejen kouzlo okamžiku tady a teď, střípky jógové filosofie a praktikování jednotlivých ásan, ale také učím s nadšením co nejvíce antistresových a pranajamických technik z hormonální jógové terapie, které dokáží velmi efektivně odstraňovat stres a napětí. Moc ráda se věnuji nejen svému tělu, ale i mysli, duši a energii, která je pro nás tolik důležitá.  
Učení jógy, předávání tohoto životního stylu a pomáhání ostatním k hormonální rovnováze a zdraví se stalo mým životním posláním a naplněním. Namaste!
Styly jógy:Ashtanga Vinyasa Yoga, Dynamická jóga, Gravidjóga, Hatha jóga, hathajóga, Hormonální jóga, hormonální jógová terapie, Jemně dynamická jóga, Jivamukti jóga, Jóga pro začátečníky, Power jóga, Těhotenská jóga (gravid jóga), Vinyasa jóga
Kvalifikace:2016 a 2017 certifikace Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues pro ženy, muže a diabetiky
Načíst další


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám