Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kristýna Kadlecová

Na cestě osmi stupňů

Intro
Představuji se vám jako lektorka aštanga jógy, která se stala jednou z náplní v mém životě. Poté, co jsem si jógu osahala ze všech možných stran, pustila jsem se do jejího intenzivního studia, které předpokládám neskončí ani za deset nebo dvacet let. Tak jsem tu, abych se vzdělávala a šířila svoje znalosti dál :).

Počátek
Ani si už nepamatuji první kontakt s jógou. Muselo to být někdy na střední škole, pamatuji si moment ze školního výletu do Mikulova. Od kamarádky jsem si půjčila knížku s jógovými pozicemi a celý výlet jsem ji studovala. Vryla se mi do paměti pozice kraví hlavy, když jsem se do ní snažila zkroutit, nesmírně se u toho bavily i moje spolužačky.

Druhý počátek
A od té doby se jóga proplétala spolu s mým životem. Vše vygradovalo v létě 2017, když jsem se rozhodla investovat svoje našetřené finance do kurzu v Indii (druhá varianta byl výlet do Japonska, který by mi vzhledem k mému studiu jistě pomohl, a byl mým druhým snem). Zde jsem se po útrapném zvažování rozhodla ukončit studium a naplno jsem se začala věnovat jógové praxi.

img_4454

Indie
V Indii jsem si zarezervovala Hatha yoga teacher training v Rišikeši. I přes to, že jsem se v předchozí době věnovala převážné aštanze, zvolila jsem kurz hatha jógy. Při prvním setkání s dalšími členy na kurzu jsem však zjistila, že se jedná o školu s excelentním učitelem aštangy a já jem byla jediná, kdo byl zapsaný na hatha (jelikož jsem přijela mimo sezonu, byli jsme jen malá skupinka). Celá rozpačitá jsem se při zahajovacím ceremoniálu ještě rychle zahlásila, jestli bych se ještě nemohla přesunout. A to byl můj osud.

Aštangi Kristýna

Styly jógy:Ashtanga vinyasa in english, Ashtanga Vinyasa Yoga, aštanga, Jin jóga, Vinyasa yoga
Kvalifikace:Ashtanga Yoga Teacher Training Course, Rishikesh // Instruktor Poweryogy
Aktuální rozvrh:Bistro anatomy, Majda agency


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám