Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kamila Černá

Pár slov o mně a o joze

Kamila Černá – lektorka terapeutické jógy a působí jako konzultant terapeut ayurvédy.

Praktikuji, studuji a učím jógu a jógovou terapii v tradici Šri T. Krišnamačariji. Nyní vnímám studium i učení jógy s pokorou a radostí jako své poslání.  Předávám své zkušenosti studentům Filozofické fakulty,  vedu individuální hodiny jógy pro zájemce, konzultace v ayurvédě. V rámci dalšího směřování bych chtěla svou pozornost věnovat terapeutickým možnostem jógy.

Mé lekce jógy jsou esencí mých předchozích studíí Ayurvédy ( Pawan Kanwar, Institut of Vedic studies, Dr.Frawley), 4 letého studia terapeutické jógy ( Svastha Joga of Krisnamacharya, Ganesh Mohan, Dr. Gunther Niessen, Therapy program), esencí hormonální jógy a životními zkušenostmi. Neustále se vzdělávám u učitelů jógy u nás i ve světě. V poslední době též ráda objevuji nové perspektivy díky zvolnění a meditaci.

Ráda bych také zmínila Lenku Nezvalovou a Lucii Konigovou, Martinu Ziskovou (ajurveda), Tim Mitchella. Studium s nimi pro mě bylo a stále je inspirativní, velmi jim za to děkuji.

 

 

Styly jógy:jóga pro zdravá záda, Office yoga, Restorativní jóga, Terapeutická jóga
Aktuální rozvrh:Středa: 9-12:00 SCUK Hostivař, Čtvrtek: 9-12:00 Jóga Ateliér, 16:30-18:00 SCUK Hostivař, konzultace ajurvédy
Zpět na přehled


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám