Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jana Salačová

Jógou se zabývám od roku 1991. Nejprve jsem si začala s její pomocí napravovat zdraví a tělesnou kondici. Později jsem pronikala hlouběji. Líbilo se mi, a líbí doteď, že je účinná a lze ji účinně začlenit do běžného života.

Postupně, jak děti odrostly (mám dvě dcery, ročník 1991 a 1995) a já měla více času, udělala jsem si „papíry“ i na jógu. Viz níže. Ovšem jóga není mým hlavním zdrojem obživy, ale mým velkým koníčkem. Pracuji ještě na Technické univerzitě, učím odborné předměty, vedu laboratoře a částečně se zabývám i vědeckou činností. Bez jógy bych toto náročné povolání těžko zvládala.

Své klienty vedu k jednoduchosti, aby poslouchali své tělo a krůček po krůčku upevńovali  své  zdraví. Dle vlastního tempa, dle vlastní chutě a s radostí.

Ukazuji, že nemusíme všemu hned rozumět a ani tomu věřit, aby z praktikování jógy byl užitek. Stačí  vyzkoušet a pozorovat. Zapomenout na své zábrany, vyzkoušet, jestli to funguje.

Všichni jsme schopni praktikovat jógu. Nabádám dopřát si největší přepych naší doby, přepych času a ztišení se.  Dělat věci vědomě. Děláme-li cokoli přítomně, bez rozptylování se, je to účinné ztišení se, naslouchání sobě, své duši. Třeba i při žehlení (mimochodem moje velmi oblíbená činnost), vaření, nakupování, mytí nádobí, sázení, povídání si z očí do očí, …kdykoliv….

Buďme  vděční.

Klasické vzdělání

1984 – 1989  Vysoká škola strojní a textilní, inženýr

1986 – 1990  Vysoká škola strojní a textilní, pedagogická způsobilost

1999               Open University of Prag, Efektivní manažer

2001 – 2005  Technická univerzita v Liberci, postgraduální studium, PhD.

Styly jógy:Hatha jóga, Hormonální jóga, jóga pro zdravá záda, Kundalini jóga, Těhotenská jóga (gravid jóga)
Kvalifikace:2009 – Certifikát lektor Jógy pro těhotné systémem A Smékalové, 2009 – Certifikát Hormonální jóga s Martinou Mangovou, 2010 - Certifikát Cvičení pro těhotné dle Ludmily Mojžíšové, 2011 – 2012 Certifikát Lektor Hatha-jógy, Česká Akademie jógy (akreditováno MŠMT, rozsah 110 hodin), od r. 2012 člen Sdružení učitelů jógy (zajišťuje průběžnou supervizi a další vzdělávání se), 2016 - Lektor klasické jógy II.stupeň (akreditováno MŠMT, rozsah 150 hodin), + cca 25 let praktikování, nyní v přípravě na trenérský kurz Kundaliní jógy ( březen 2017 nástup)


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám