Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Hudson Leick

Jsem nadšená, že můžu učit. Miluju pocit, když jsem ve stejné místnosti s lidmi, kteří chtějí překonat své stereotypy. Pro mě je zážitek sledovat někoho, kdo je ochotný překročit svoji komfortní zónu. Rozhodnout se zkusit jógu, vstoupit do místnosti a hluboce dýchat, možná vůbec poprvé ve svém životě. A začít se hýbat.

V józe se člověk učí poddat se. Ano, hýbeme a zpevňujeme se, ale ve svém jádru se musíme podvolit sami sobě. Tomu, co právě děláme a kde se nacházíme. Pochopila jsem, že můj čas na tomto světě je omezený. A pokud jsem já cvičením vyléčila svoje rány na duši, cítím potřebu předat tuhle zkušenost dál. Vím, že jóga funguje. Změnila mě. Viděla jsem, jak mění ostatní, a věřím tomu, že každým pohybem i každým dechem se můžeme posouvat dál. Sama to na sobě vidím. Jóga mě naučila, jak se mít ráda. A chtěla bych, abyste to dokázali i vy.

Pokud s tím, co píšu, souzníte, moc ráda vás všechny uvidím na svém semináři.
S láskou, Hudson

Styly jógy:Ashtanga Vinyasa, Ashtanga vinyasa in english, Ashtanga Vinyasa Yoga, Ashtanga yoga, Hatha, Hatha jóga, Hatha Yoga, Kundalini jóga, Kundalini Yoga
Načíst další


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám