Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Daniela Krynková

Jmenuji se Daniela Krynková a jsem narozená ve znamení berana. Mám skvělého manžela a dva úžasné syny.

Moje duchovní jméno na cestě Kundalinijógy je Dhyan Prakash Kaur. Význam tohoto duchovního jména v češtině je Úsvit meditace.

Jsem průvodkyní na cestě hledajícím lidem. Průvodkyní na cestě Mohendžodára a Kundalini jógy. Oba systémy mě plně oslovily a jsem vděčná osudu, že jsem se s nimi mohla seznámit. I když každý tento systém pracuje na jiné úrovni, energie tohoto procesu, který mě posouvá dále, je pro mne v obou případech stejná. Energie otevřenosti, plynutí, tolerance a laskavosti. Při praxi Mohendžodáro, Kundaliní jógy i Adi Šakti cítím štěstí, naplnění a lásku. Lásku k sobě i druhým.

Našla jsem to, co jsem hledala. Našla jsem pocit osobního štěstí, klid v duši, radost z pohybu, radost ze života, který žiji. A také radost z inspirace ostatních lidí, především žen, na které se hlavně zaměřuji. Skrze speciálně sestavené programy vedu ženu do jejího nitra a osobního posvátného prostoru. Žena pak objeví svůj půvab, krásu, ušlechtilost a záři. Cvičením si udrží nebo se jí navrací ženské zdraví a získá vitalitu a dynamiku mládí až do vysokého věku.

Věřím, že chvíle, které spolu na hodinách Kundalinijógy, Mohendžodáro a Adi Šakti strávíme, budou pro Vás tak inspirativní, očišťující a nezapomenutelné, jako je čistá a klidná příroda za úsvitu, kdy shon běžného dne není ve svém plném proudu a kdy je naše duše ještě čerstvá a svěží.
Těším se na Vás.

 

Styly jógy:Kundalini jóga
Kvalifikace:výcvik pro učitele Kundaliní jógy dle Yogi Bhajana
Aktuální rozvrh:http://www.kundalinijoga.net/pravidelne-lekce/
Zpět na přehled


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám