Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Aksara MSc.,Ing. Michal Kohoutek

Cvičení jogy se věnuji od roku 1993, od roku 2003 se pak jako lektor jogy, fitness trenér a masér zabývám výukou jogy, pořádáním workshopů, letních a víkendových cvičení.

Za více než 20 let praxe jsem prošel různými systémy, které dnes člověk může s odstupem porovnat, účastnil se řady školení, setkání, přednášek, zahraničních cest, potkal mnoho zajímavých lidí a osobností, od kterých jsem se mohl přiučit a zato vše moc děkuji.

Podobně jako mnoho jiných lektorů jsem pro účel získání formálního oprávnění studoval 2.cvičitelskou třídu pod Českým svazem jogy, účastnil se studia 1.třídy pod Českou akademií jogy.. a po těchto zkušenostech vidím, že “jogu” dnes u nás může „učit“ skoro každý, i když rozdíly v přístupu a pojetí jsou mnohdy propastné.

V současné době studuji 1.trenérskou A třídu, Jogu a Jogovou terapii na FTVS při UK, Ayurvedu, tradiční jogu u indického učitele, jsem členem Sdružení učitelů jogy..,volný čas pak věnuji sportu, průběžnému vzdělávání, cvičení v soukromí, návštěvám učitele.., rád se účastním inspirativních a zajímavých setkání.., zajímám se o zdraví, vědu, masáže, fyzioterapii.., občas si zahraju na kytaru a co nejvíce času se snažím trávit v „dobré“ společnosti.

K joze přistupuji jako k součásti mého života a s těmi, kdo mají zájem odkrýt její skutečnou podstatu a hloubku, se velmi rád podělím i o své zkušenosti na našich společných hodinách.

Na lekcích beru jogu jako nástroj, se kterým je potřeba dál individuálně pracovat, kultivovat tělo i mysl.
Když ale jednou člověk v sobě tento nástroj  naladí, rezonuje pak celým tělem i když u každého z nás možná jinak, než jsme zpočátku očekávali.

Těším se s Vámi na viděnou na našich kurzech a lekcích )
https://dum-jogy.cz/lektori/michal-kohoutek.html

Michal

Styly jógy:Hatha jóga, jóga pro zdravá záda, Jógová terapie, Klasická jóga, Radžajóga, Terapeutická jóga
Kvalifikace:Studium I. Trenerske tridy na UK
Aktuální rozvrh:Po 18.00, Čt 20:10


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám