Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Zvuková masáž se sitár

18.12.2021So 17:00 - 18:30

Hudba působí na naše emoce, podvědomí, ale hlavně svou vibrací dokáže mnohé odblokovat. Je to komplexní a mocný nástroj, tak přirozený, že si mnohdy ani
neuvědomujeme jeho sílu. Působí na celý náš organismus

Vystupující  Zdeněk Hladík – učil i studoval hudbu v Evropě, Austrálii a v Indii. Prošel celou řadou žánrů, od prvních kroků ve folku přes klasickou hudbu, country, jazz, rock, pop, až zpět k základním kořenům hudby. Nyní se věnuje hudbě východních směrů.
Je jedním z mála evropských sitáristů a s tímto nástrojem i koncertuje. Spolupracuje s mnoha organizacemi jako muzikant, učitel i muzikoterapeut. Některé hudební nástroje si vyrábí sám.

Další informace

Studio:KULTURNÍ CENTRUM “12” (0)
Instruktoři:
  • Zdeněk Hladík
Podmínky rezervace:Rezervace míst na e-mailu: ruzickova@kc12.cz a tel: 778 482 786.
Poznámka k akci:S sebou doporučujeme mít podložku, deku a pohodlné oblečení. Případně šátek na zakrytí očí pro maximální relaxaci. Případně podložky můžeme zapůjčit.
Poznámka k ceně:Vstupné: 300 Kč (zvýhodněné vstupné 720 Kč při zakoupení vstupenky na 3 různé relaxační podvečery – přenosná vstupenka).

Během vystoupení Vás krátce seznámí s používanými nástroji, následně se v uvolněné, pohodlné poloze vleže, či vsedě, ponoříte do zvuků zejména sitár, dále hangdrumu a dalších zajímavých a ojedinělých nástrojů. Využívá se zde ladění indických rág, exotických hudebních postupů i muzikoterapeutických prvků. Na závěr si můžete zúčastnit malého workshopu.

Věk: Vhodné pro všechny věkové kategorie

Ideální poloha: vleže, vsedě.

 

 Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám