Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Zimní prodloužený víkend s Lenkou Nezvalovou &Lucií Königovou

04.02. - 07.02.2016Čt 17:00 - Ne 13:00

Občerstvěte tělo, mysl a duši v překrásné zimní přírodě malebného Podještědí. Ponořte se hlouběji do jógové praxe a pronikněte do tajů lahodné zdravé kuchyně.

MÍSTO
Dům jógy v Hlavici | www.joga-hlavice.cz

STRAVA
Během celého pobytu si budete vychutnávat lahodnou stravu, kterou s veškerou láskou a péčí připraví Grazing Daysi Catering.

S SEBOU
Ručníky a jógamatku (není ale nutné, všechny jógové pomůcky jsou v Hlavici k dispozici).

REZERVACE & INFO
Ivana Hrbáčková | info@lenkalucieyoga.cz | +420 775 296 555

Další informace

Studio:Dům jógy v Hlavici (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervaci je potřeba závazně potvrdit platbou. Storno pobytu 30 a více dní před začátkem akce je ve výši 10% celkové ceny (hradí související administrativní náklady). Storno pobytu 29 - 0 dní před začátkem akce je ve výši 100% ceny. Výměna osob je možná kdykoli.
Poznámka k ceně:Cena zahrnuje 3 noci ubytování ve vícelůžkových pokojích, zdravou stravu a dvě dvouhodinové lekce jógy denně. Jógové lekce budou vedeny v českém jazyce. Cena za doprovodnou osobu bez jógy je 3600 Kč. Příplatek za DBL/SGL pokoj je možný na vyžádání.

Pobyt začíná ve čtvrtek 4. 2. v 17 h a končí v neděli 7. 2. brunchem kolem poledne po poslední ranní jógové lekci. Těšit se můžete na ranní a večerní dvouhodinové lekce jógy, společné satsangy a povídání o józe, meditace a mnohé další. Veškeré lekce budou vedeny v českém jazyce.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám