Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Ženský kruh s kakaovou ceremonií a zpěvem

03.08.2022St 18:00 - 21:30

Zvu tě na setkání žen v bezpečném kruhu s kakaovou ceremonií, zpěvem, všímavým pohybem a tancem.

Dopřej si čas jen pro sebe, pro zastavení se a vyslyšení moudrosti svého těla.

Kruh se uskuteční na klidném místě mimo ruch velkoměsta, v Nebušicích (Praha 6). Část večera strávíme na krásné vyhlídce se západem slunce v Divoké Šárce.

JAK PROBÍHÁ ŽENSKÝ KRUH?

Během večera tě čeká kakaová ceremonie s vedenými meditacemi (např. na harmonizaci čaker, na spojení se s vnitřní ženou, vyslyšení moudrosti lůna, otevření srdce) a jednoduchá pohybová cvičení vycházející z jógy. Čeká nás také speciální lekce zpěvu s Dominikou Hrzánovou. Projdeme si technikami, které nás dostanou do centra síly, tvořivosti a stability, tedy do naší pánve. Rozezníme celé tělo medicínskými písněmi a zaimprovizujeme si podle vlastního nalazení. Vyzkoušíme si také cvičení venku v lese, které nám pomůžou se napojit na moudrost přírody. Nebude chybět ani sdílení v kruhu. Program se nedá dopředu přesně určit, vždy záleží na skupině a s čím každá z vás v daný moment přichází 🙂 Každopádně budeme mít dostatek prostoru pro hravost a spontánnost.

V první půlce večera si společně připravíme a vypijeme vysoce kvalitní, nepražené bio kakao z Kostariky. Kakao působí léčivě na tělo a mysl. Na energetické úrovni otevírá srdeční čakru, uzemňuje a uvolňuje hormony štěstí. Má velmi ženskou energii. Zklidňuje mysl a zlepšuje soustředění. Kakao je super potravinou velmi bohatou na minerály jako hořčík, železo a zinek, a obsahuje až třikrát více antioxidantů než zelený čaj.

Tématem kruhu je PROPOJENÍ.

Propojení se sebou, s přírodou, s ostatními… život je o vztazích.

Podíváme se na to, jaký máme vztah k sobě, ke svému tělu a ženství. Také se propojíme s okolní přírodou a necháme se jí vyživit a podpořit na naší cestě.

 

CO SI ZE SETKÁNÍ ODNESEŠ?

  • Naučíš se meditace, které ti pomohou přenést pozornost do svého lůna, centra ženské moudrosti, kreativity a intuice.

  • Zúčastníš se kakaové ceremonie z vysoce kvalitního, nepraženého bio kakaa z Kostariky, které tě příjemně pohladí, uzemní a povzbudí.

  • Budeš mít čas se nadechnout a jen tak spočinout. Vytvoříme bezpečný prostor, kdy každá žena má možnost napojit se na své tělo a jeho vnitřní moudrost, na což v dnešní uspěchané době často není čas.

  • Vyzkoušíš si cvičení, jak všímavě spočinout v přírodě a napojit se na její uklidňující a ozdravující účinky.

  • Budeš mít možnost sdílet své životní radosti i výzvy v otevřeném a podpůrném prostředí ostatních žen.

  • Vyzkoušíš si hlasové techniky na posílení sebedůvěry.

  • Máš možnost získat podporu a inspiraci od ostatních žen. Slyšet některou z žen sdílet, jak jednala v podobné situaci, kterou některá jiná žena právě teď prožívá, může být velmi obohacující a inspirující.

Další informace

Instruktoři:
Podmínky rezervace:Počet míst je omezen pouze na 10 žen, proto si své místo rezervuj včas přes formulář na webu: https://www.terezahausmanova.com/events/zensky-kruh-s-kakaovou-ceremonii-srpen


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám