Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Tereza Hausmanová

Tereza je lektorkou jógy a mindfulness meditací. Józe a mindfulness se věnuje od roku 2012 a jejich hlavní přínos vnímá v sebe-poznání, žití ve větším klidu a v přítomnosti, fyzické a psychické vitalitě.

Tereza absolvovala několik výcviků jak v zahraničí (certifikace Yoga Alliance), tak s předními českými lektory. Momentálně se zabývá jógou pro lepší zažívání.

V lekcích je kladen důraz na laskavou pozornost k tělu a mysli. Jóga není cíl, ale cesta, tudíž i jednotlivé asány lektorka podává jako proces s důrazem na plynutí v souladu s dechem, s tím, že každý den se nacházíme v jiném rozpoložení a je třeba na to dbát ohledy. Pro Terezu je také důležitý přesah jógového učení z podložky do běžného života.

Tereza pořádá kurzy jógy a mindfulness, ženské kruhy, kakaové ceremonie, a meditační a jógové retreaty. Také natočila video kurz jógy a mindfulness: https://www.terezahausmanova.com/online-kurzy-mindfulness

Kvalifikace:Teaching Yoga for Digestive Health (online training), 50h, Charlotte Watts (2021) Výcvik Jóga jako vědomá cesta, studio Akasha (2019-2021) OSHO Meditace, kurz facilitátora, Vatayana, Praha (2018) 200h Kurz Vinyasa jógy, Lagocph (uznávaný Yoga Alliance), Kostarika (2016) 30h kurz Thajské jógové masáže, Lagocph, Kostarika (2016) 5 denní workshop 5 Rytmů pod vedením Heera Sazevitch, InanItah, Nikaragua (2017) Reiki 2. stupeň, Laura Rol Salazar, Nikaragua (2017) Workshopy jógy s Tifanny Denny, Max Storm, Patrick Beach a Godfrey Devereux
Aktuální rozvrh:úterý 18 -20h jóga a mindfulness - Žít srdcem
Načíst další


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám