Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Zdraví ženy podle čínské medicíny – cyklus 3 workshopů pro ženy

10.10. - 28.11.2020So 9:00 - So 12:30

Speciální cyklus pro ženy se Silvií Kajanovou, certifikovanou lektorkou jin jógy, studentkou čínské medicíny a terapeutkou shiatsu.

Pokud chcete pochopit své ženské tělo, zbavit se bolestí, pečovat o sebe v souladu s přírodou, kultivovat vnitřní klid, tento cyklus je určen pro vás 🙂

Naučíte se, co je základem ženského zdraví a jak tento výjimečný dar v průběhu života kultivovat. Získáte také praktické zkušenosti z pohledu tradiční čínské medicíny. Na vlastní kůži zažijete energetické ošetření, během kterého se ponoříte do svého nitra a objevíte vnitřní klid.

A co více by vás mohlo zajímat z oblasti zdraví ženy?

  • Co je základem ženského zdraví a jak ho v průběhu života kultivovat?
  • Jaké jsou příčiny potíží a jakým způsobem se jich účinně zbavit?
  • Které potraviny jsou pro nás vhodné, a které naopak nevhodné?
  • Kde hledat příčiny chudokrevnosti, kožních potíží, lámavosti vlasů?
  • Co se skrývá za nepravidelným cyklem a jak se z toho vymanit?

Celý cyklus se skládá ze 3 setkání, během nichž se budeme věnovat jednotlivým tématům. Prvních 90 minut spočineme v pozicích jin jógy a po krátké přestávce si budeme povídat a užívat techniky čínské medicíny.

Co s sebou?
– pohodlné oblečení
– jógamatku

Workshopy na sebe vzájemně navazují, proto doporučujeme absolvovat celý cyklus.

Další informace

Studio:Dům jógy Příbram (0)
Instruktoři:
  • Silvia Kajanová
Podmínky rezervace:Rezervujte si své místo v "Rozvrhu lekcí" https://dumjogypribram.cz/#rozvrh-lekci nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177. Podklady pro platbu obdržíte po rezervaci. Kurz/akci je také možné zaplatit předem hotově nebo platební kartou v recepci Domu jógy Příbram. Částka za kurz/akci je splatná do 4 dnů od obdržení podkladu pro platbu. V případě, že nebude tato platba uhrazena ve lhůtě 4 dnů po obdržení podkladu pro platbu, bude Vaše rezervace zrušena.
Poznámka k akci:SOBOTA 10. října 20 od 9:00 do 12:30 h - povíme si, jak vyživit své tělo a doplnit, co mu chybí SOBOTA 7. listopadu 20 od 9:00 do 12:30 h - budeme se věnovat našemu cyklu a podpoře jeho 4 fází SOBOTA 28. listopadu 20 od 9:00 do 12:30 h - řekneme si vše o příčinách potíží a co s nimi
Poznámka k ceně: Cena 1 workshopu: 590,- Kč Cena celého cyklu 3 workshopů: 1 470,- Kč


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám